Українська правда

Михайло Іваночко проігнорував надвірнянських школярів - вітав школярів Ланчина

Вчора, 30 травня, у загальноосвітніх навчальних закладах Надвірнянського району відбулося свято «Останнього дзвоника».
Голова Надвірнянської РДА, свободівець, Михайло Іваночко із привітанням завітав на свято «Останього двоника» до загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, що у селищі Ланчин.
Саме одна із шкіл Ланчин є рідною і самого свободівця. Михайло Іваночко звернувся із привітальним словом до вчителів, випускників та школярів. Націоналіст зазначив, що сьогодні перед випускниками відкриті двері у доросле життя і кожен з них повинен обрати свій шлях у житті. «Хочеться побажати кожному, хто в цьому році отримає атестат зрілості, впевненості і пристрасної мети, на досягнення якої можна витратити всі свої сили! Головне – будьте небайдужими, чесними, добрими і порядними людьми. Пам'ятайте настанови вчителів і станьте гідними громадянами своєї держави. Славімо Надвірнянщину і не забувайте, що ваші знання - це ваша перепустка до нових вершин».
Свободівець звернув увагу на сьогоднішню досить складну ситуацію в країні та наголосив, що тільки в єдності сила народу і що за молоддю майбутнє нашої країни.
«Раніше головною перевагою у війні була зброя, а зараз виграє інтелект. Нам потрібні мудрі люди. Ви повинні докорінно міняти ситуацію в країні, повинні добитися того, щоб в країні запанував середній клас, щоб нас, українців, не ділили на бідних і багатих, щоб була національна та соціальна справедливість».
Для бібліотеки обох шкіл свободівець Михайло Іваночко подарував «Кобзарі» Миколи Зубкова.
«Особливістю цієї книги є те, що цей «Кобзар» виданий в оригіналі під редакцією українського мовознавця Миколи Зубкова», - зазначив Михайло. – «Тут  міститься повне зібрання творів Тараса Шевченка без цензури та скорочень, які в певні часи зазнавали критики збоку влади та не були доступними українському читачеві. «Кобзар» Шевченка має велику силу та мудрість. Ця книга першого українського націоналіста дає відповіді на всі ваші запитання».
«Пам’ятаймо хто ми є і чиїх батьків ми діти. Не забуваймо своє коріння» - наголосив на завершення зустрічі зі школярами Михайло Іваночко.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Серпень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6