Українська правда

ДСЮШ

Міський голова Надвірної закликає прийти надвірнянців на виборчі дільниці

Міський голова Надвірної Зіновій Андрійович звернувся до жителів Надвірної, котрі мають право голосу із заявою: "На передодні всенародного обрання Президента України на Позачергових виборах, які відбудуться 25 травня 2014 року, український народ буде визначати свою долю. Від кожного свідомого українця залежить історичне рішення, яке буде визначати майбутній шлях нашої держави.  
Ці вибори можуть реально змінити політичну ситуацію в країні. І те, чи зміниться, чи залишиться все як є, – залежить від кожного з нас. Адже лише чесні та прозорі вибори гарантуватимуть повноту довіри українського суспільства та міжнародної спільноти до нового Президента України, що вкрай потрібно для подолання викликів сьогодення. Нехай кожен, усвідомлюючи свою відповідальність перед Богом, законом та прийдешніми поколіннями, голосує чесно та розсудливо, не продаючи свій голос і свою Державу за примарні обіцянки чи підступні дари. Український народ отримав право визначити подальшу долю нашої держави. І це право може бути реалізоване насамперед під час прямих і всенародних виборів Президента України.
Україна пережила і найславніші, і найтрагічніші дні у новітній своїй історії. Потужними мирними акціями на захист своїх прав та свобод, власного європейського вибору ми вразили весь світ, і в цій боротьбі згуртувалися і зміцніли як сучасна політична нація. Але за перемогу над диктатурою ми заплатили надзвичайно високу ціну. Віддаючи шану загиблим Героям Майдану, Небесній Сотні та тисячам постраждалих, ми не маємо права зрадити їх. Тому на цих виборах ми маємо доказати всьому світу, що ми є дійсно виваженими та згуртованими, спроможними обрати гідного Главу держави.
Вірю у підтвердженні цінностей демократії і свободи, нашої національної свідомості і європейської мети. ДОРОГІ  НАДВІРНЯНЦІ! Закликаю Вас не бути байдужими, проявити національну свідомість і виконати свій громадянський обов’язок – прийти в неділю 25 травня 2014 року на свою виборчу дільницю та взяти участь в обранні нового Глави Української держави".

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Серпень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6