Українська правда

Рада підтримала звернення штабу нацспротиву до керівної ланки району щодо недопущення попередніх помилок

На останньому пленарному засіданні двадцять шостої сесії шостого скликання Надвірнянської районної ради депутатський корпус прийняв рішення про підтримку звернення штабу національного спротиву Надвірнянського району в якому зазначено наступне.

                    ЗВЕРНЕННЯ ШТАБУ НАЦІОНАЛЬНОГО СПРОТИВУ НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ

Беручи до уваги події останніх місяців, коли велика кількість небайдужих жителів нашої держави вийшла на "Майдан" і вступила в нерівне протистояння з владою, яке призвело до загибелі багатьох людей, нам вдалося повалити діючий режим Януковича.
Українське суспільство після тих подій стало іншим. Люди переосмислили своє життя, усвідомили помилки так званих «попєредніків». Проблеми виникали і на місцевих рівнях. Ми з Вами мали змогу спостерігати відсутність співпраці між виконавчою владою району та органами місцевого самоврядування, яка відбувалася в площині правових, соціально-економічних та культурно-інформаційних відносин.
Враховуючи це, Штаб Національного Спротиву, звертається до керівників органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади в районі, депутатів всіх рівнів, керівників підприємств, установ організацій, лідерів політичних партій, громадських організацій, об'єднань громадян та громадськості району із проханням не допустити попередніх помилок, професійно і зважено підходити до вирішення різного роду питань, налагодити тісну співпрацю між собою, відкинувши особисті та політичні амбіції. Ми переконані в тому, що всі ми, як ніхто інший, зацікавлені, щоб Надвірнянський район був на теренах України одним із зразкових районів. Також ми впевнені, що Ви, як керівники району, без жодних сумнівів маєте на меті єдине - справжнє європейське життя громади нашого краю.

Прийнято на засіданні штабу національного
спротиву 05.05.2014

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Серпень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6