Українська правда

ДСЮШ

Надвірнянські партійці "Батьківщини" слухали передвиборчі обіцянки Тимошенко (фото)

1-го травня з перевиборчим візитом  на Івано-Франківщину завітала  кандидат на посаду Президента - Юлія Тимошенко. Після прес-конференції для прикарпатських ЗМІ, Тимошенко зустрілась з виборцями. Зала  була заповнена представниками політичної сили та прикарпатцями, які прийшли поспілкуватись з лідером "Батьківщини. Серед держслужбовців був присутній і голова Івано-Франківської ОДА Андрій Троценко, а також представники надвірнянської "Батьківщини" на чолі з Ігорем Писклинцем, Василем Поповичем та інші.
У своєму виступі Ю.Тимошенко зазначила, що їй приємно перебувати на західній Україні та бачити велику кількість виборців з різних регіонів України.

Головним тезами її виступу були слова: «Ми повинні прибрати корумповані клани від управління країною. Не приберемо – нічого не зміниться. Вони мають 80% нашої економіки, ресурсів і влади у своїх руках. Вони фінансують партії, політиків. Вони отримують усі прибутки… Ми хочемо підняти малий і середній бізнес, середній клас, дати жити нашому фермерству. Але цього не буде, якщо залишаться монополії, які придушили всю країну... Зараз важливо не пропустити клани до влади», - запевняє Тимошенко.
«Ми зобов’язані за лічені місяці побудувати боєздатне військо. Вже почав формуватися загальнонаціональний рух опору. До нього входять військові, які мають досвід участі у військових діях. Вони уже збираються у спеціальні тренувальні табори, щоб припинити окупацію України», - наголосила Тимошенко.
Політик переконана, що в України мирне і процвітаюче майбутнє, а Крим буде повернуто до її складу. І станеться це тоді, коли впаде режим Путіна.
«У нас буде мир. Ми не допустимо війни. Крим повернеться до нас в ту хвилину, коли впаде режим Путіна. А це – лічені місяці. Росія сьогодні зажата так, що дихати важко», - наголосила Тимошенко.
Щодо майбутніх виборів, то лідер "Батьківщини" переконує, що це вибори між кандидатом від олігархів і кандидатом, який боротиметься із олігархією.
Саме боротьба із корупцією та олігархами – питання номер один на порядку денному в Тимошенко. За її словами, тільки перемігши монополію олігархів у суспільно-політичному і соціально-економічному житті України можливі зміни. У протилежному випадку – змін не буде, зазначила Ю. Тимошенко, - інформує Вест Інфо.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Серпень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6