Українська правда

Ремонт доріг Зелена-Черник та Гвізд-Молодків обговорили в Надвірнянській райраді

8 квітня на виїзній нараді в Надвірнянській районній раді під керівництвом заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Любомира Слободяна, голови районної ради Василя Поповича за участю директора департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації Василя Сеніва,  директора ДП "Івано-Франківський облавтодор" Михайла Павлюха, начальника  Служби автомобільних доріг Юрія Чорнописького, начальника філії Надвірнянський райавтодор Віктора Зінкевича, селищного голови Ланчина, сільських голів Бистриці, Пасічної, Зеленої, представників громад названих сіл, керівників підприємств ДП "Надвірнянський держлісгосп", НГВУ "Надвірнанафтогаз", ВАТ "Надвірнянський кар'єр", ПКНК "Нерудник" ВАТ "Івано-Франківськцемент" розглянуто питання щодо ремонту доріг в Надвірнянському районі.
Заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Любомир Слободян звернув увагу присутніх, що в зв'язку з подіями в державі та економічним станом не варто розраховувати на поступлення коштів з державного бюджету на ремонт доріг в найближчий місяць. Відповідно в першу чергу слід зосередитись на використанні коштів, що передбачені програмою участі ПАТ "Укрнафта" у соціально-економічному розвитку Надвірнянського району та освоєння коштів транспортного збору, які находяться на рахунках міської, селищних та сільських рад району.
За інформацією директора департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації Василя Сеніва на даний час готова кошторисно-договірна документація щодо ремонту дороги Зелена-Черник на суму 700 тис.грн., дороги Гвізд-Молодків на суму 720 тис.грн. та ремонту моста в с.Черник – 100 тис.грн. Вказані кошти перебувають на рахунку департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації. Тому роботи на вказаних ділянках доріг розпочнуться найближчим часом.
Про вкрай критичний стан доріг, що проходять через населені пункти, виступили селищний голова смт.Ланчин Михайло Іванюк та сільський голова с.Зелена Віталій Хопта.
В ході наради головою районної ради Василем Поповичем було порушено питання щодо будівництва моста в урочищі "Солотрук" Бистрицької сільської ради, що перебуває в аварійному стані. На даний час є домовленість з  ДП "Надвірнянський держлісгосп", який готовий приступити до будівництва моста в разі передачі мостоексплуатаційною дільницею Облавтодору залізобетонних конструкцій, які на даний час знаходяться на території Річанського лісництва ДП "Надвірнянський держлісгосп".
Заступником голови обласної державної адміністрації Любомиром Слободяном дано відповідні доручення керівникам Облавтодору та департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації для забезпечення контролю за виконанням робіт з ремонту доріг Зелена-Черник та Гвізд-Молодків та вирішення інших питань, що були підняті на нараді.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка