Українська правда

ДСЮШ

Міський голова закликає небайдужих на загальноміську толоку

Надвірнянський міський голова Надвірної Зіновій Андрійович запрошує всіх небайдужих жителів міста, колективи організацій, підприємств, установ, громадські та політичні організації, депутатів усіх рівнів, членів міськвиконкому взяти активну участь у загальноміській толоці з підготовки до Великодніх свят.

У рамках проведення толоки заплановано провести роботи з прибирання міської зони відпочинку ім. Назарія Яремчука, розчищення прибережних смуг річок Бистриця Надвірнянська та Стримба, потічка Підзамче, території міського парку ім. Івана Франка та озера, території та околиці Пнівського замку, братські могили, спільні поховання, могили своїх рідних і близьких на міських кладовищах.

Заходи з проведення загальноміської толоки:
1. Парк відпочинку ім. Н.Яремчука (прибережна смуга річки Бистриця, два міських озера) – учасники: міська рада, ДНЗ м. Надвірна;
2. Міський парк ім. І. Франка та озеро в міському парку, доріжка до мікрорайону на вул. Ломоносова, потічок Підзамче    (територія парку, міський замок, територія біля дитячого майданчика, територія від спорткомплексу до вул. Сірика) – структурні підрозділи РДА та районної ради.
3. Зона відпочинку вул. Зелена-Богуна (від дамби біля водозабору ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» до бази УБР) – громадські організації м. Надвірна.
4. Потічок Підзамче (від містка на вул. Чорновола до приміщення ДПІ): міська рада, комунальні  служби м. Надвірна.
5. Пнівський замок (територія та околиці замку до вул. Грушевського) – Надвірнянський туристично-інформаційний центр.
6. Міст через річку Бистриця (Богородчанський міст з обох берегів) – депутати міської ради, члени виконкому.
7. Гора Городище (лівий берег р. Бистриця до схилів гори Городище) – ГО «Студентське братство», Надвірнянський коледж НТУ.
Усім учасникам толоки взяти з собою мішки для сміття, рукавиці, граблі, віники, лопати, гумові чоботи.
У рамках Великодньої толоки заплановано фарбування перил мостів через р. Бистриця на вул. Мазепи та р. Стримба на вул. Соборна і вул. Шевченка силами осередків політичних партій м. Надвірна.
Також міська рада планує провести традиційну акцію «Посади дерево» із висадки зелених насаджень у мікрорайонах міста.

Збір о 9.00 год. біля воріт до входу в міську зону відпочинку.
Із собою мати рукавиці та пакети для сміття.
Зустріньмо величне свято Великодня в чистому та охайному місті!

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка