Володимира Паська призначено головою Надвірнянської РДА (фото) В Надвірній відбувся етнофестиваль Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в Михайло Іваночко проігнорував запрошення комісара отримати повістку до воєнкомата

Українська правда

Районні обранці взялися економити кошти, починаючи зі скорочення чисельності свого апарату

Як повідомив керуючий справами виконавчого апарату Надвірнянської районної ради Ігор Середюк, цього тижня на позачерговій сесії райради прийнято рішення про заходи щодо економного та раціонального використання коштів районного бюджету.

Рішення двадцять четвертої позачергової сесії (четверте пленарне засідання) Надвірнянської районної ради шостого скликання від 25 березня 2014 р. № 662-24/2014
З метою економного і раціонального використання коштів районного бюджету, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 р. № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету», ч. 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада вирішила:
1. Затвердити заходи щодо економного та раціонального використання коштів районного бюджету (додаток 1).
2. Рекомендувати головним розпорядникам коштів районного бюджету, сільським, селищним, міській радам до 1 квітня 2014 р. розробити та затвердити відповідні заходи.
3. Внести зміни до рішення районної ради від 14 грудня 2010 р. № 23-2/2010 «Про структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради», виклавши додаток 2 до нього в новій редакції (додаток 2).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій та голову районної ради В. Поповича.

Голова районної ради
В. В. Попович

Додаток 1

до рішення районної ради від 25.03.2014 № 662-24/2014 «Про заходи щодо економного та раціонального використання коштів районного бюджету»
Заходи щодо економного та раціонального використання коштів районного бюджету
1. Скоротити чисельність автотранспорту районної ради до 1 машини та передати автомобіль районної ради ВАЗ-2107 в Делятинський міжшкільний навчально-виробничий комбінат.
2. Провести скорочення чисельності працівників районної ради відповідно до даного рішення.
3. Припинити виплату грошової винагороди посадовим особам органів місцевого самоврядування та державним службовцям за сумлінну безперервну працю в органах державної влади та органах місцевого самоврядування.
4. Установити здійснення нарахувань підвищень до посадових окладів, надбавок, доплат, допомог, винагород, премій працівникам установ та організацій, працівникам районної ради, що фінансуються з районного бюджету, виключно в межах фонду оплати праці, затвердженого в загальному та спеціальному фондах районного бюджету.
5. Припинити заповнення вакантних посад (крім посад керівників структурних підрозділів або переведення з посади на посаду).
6. Припинити підготовку проектів нових районних цільових програм або внесення змін до вже затверджених, що потребують додаткового фінансування з районного бюджету.
7. Розробити та затвердити заходи з енергозбереження із забезпеченням зменшення витрат на оплату комунальних послуг та енергоносіїв.
8. Припинити використання коштів районного бюджету для проведення заходів з відзначення пам’ятних та історичних дат, ювілеїв підприємств, установ та організацій, а також ювілеїв із вшанування пам’яті видатних осіб та інших подій (крім відзначення Дня Конституції, Дня Незалежності, Дня Перемоги, Дня пам’яті жертв Голодомору).
9. Припинити здійснення виплат: на проведення семінарів, конференцій; виготовлення друкованої продукції; до подяк голови районної ради.
10. Забезпечити зменшення об’єму фінансової підтримки небюджетних організацій за рахунок бюджетних коштів.
Згідно з додатком 2 до рішення районної ради від 25.03.2014 № 662-24/2014 «Про заходи щодо економного та раціонального використання коштів районного бюджету» та додатком 2 до рішення районної ради від 14.12.2010 № 23-2/2010 «Про структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради» у «Перелік та чисельність службовців і технічних працівників районної ради» входять по одній посаді: завідувач господарством, прибиральниця службових приміщень, водій, сторож.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

 
0 #1 ПЕТРО 29.03.2014, 19:25
ПРАВИЛЬНО ! МОЛОДЦІ ТІЛЬКИ ВЛАСНИМ ПРИКЛАДОМ А НЕ БАЗІКАННЯМ ! ТАК ТРИМАТИ !!НАРОДНИМ ДЕПУТАТАМ РАЙОНУ СЛАВА !!!
Цитата
 
Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Грудень 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5