Українська правда

Через кисневі балони до адміністративної відповідальності притягнутий головний лікар Надвірнянської ЦРЛ

Згідно плану роботи на 2014 рік державними інспекторами територіального управління в лютому-березні 2014 року проведено перевірки дотримання вимог безпеки при використанні кисню та експлуатації посудин, що працюють під тиском (балони, автоклави) в лікувально-профілактичних закладах області.

Перевірки проведені у Надвірнянській центральній районній лікарні, Надвірнянській дитячій лікарні та Надвірнянському пологовому будинку.
Незважаючи на важливість зазначеного питання, у вказаних лікувальних закладах не приділяється належна увага щодо дотриманню вимог безпеки при використанні кисню та експлуатації посудин, що працюють під тиском.
В Надвірнянському пологовому будинку, Надвірнянській центральній районній лікарні не проводиться знежирювання кисневих технологічних трубопроводів та випробовування технологічних трубопроводів на міцність та щільність.
Надвірнянським пологовим будинком, Надвірнянською центральною районною лікарнею не отримано від органу Держгірпромнагляду дозволів на експлуатацію і зберігання кисневих балонів.
За допущені порушення до адміністративної відповідальності притягнутий головний лікар Надвірнянської центральної районної лікарні. На усунення виявлених порушень керівнику лікувального закладу видано припис.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка