Українська правда

Турчинов звільнив Юрія Касіянчука

Сьогодні - 1 квітня 2014 року, виконуючий обов'язки Президента України Олександр Турчинов підписав розпорядження №381/2014-рп, яким звільнив КАСІЯНЧУКА Юрія Дмитровича з посади голови Надвірнянської районної державної адміністрації Івано-Франківської області. Нагадаємо, що Юрія Касіянчука було призначено на посаду голови Надвірнянської районної державної адміністрації 18 січня 2013 колишнім Президентом України Віктором Януковичем.


Крім Юрія Касіянчука сьогодні  звільнені також голови Галицької, Снятинської районних державних адміністрацій Івано-Франківської області.

Довідка:
Юрій Касіянчук народився 19 лютого 1960 року у Делятині. Після закінчення місцевої восьмирічної школи № 2 навчався в Івано-Франківському республіканському технікумі фізичної культури, який закінчив із відзнакою. Працював інструктором турбази «Гірська» у с. Яблуниця. Згодом навчався у Київському політехнічному інституті на факультеті хімічного машинобудування й отримав спеціальність інженера-механіка. Навчаючись у 1979-1985 роках у цьому вузі, виступав за студентську збірну України з біатлону. За направленням працював майстром-механіком з ремонту обладнання Івано-Франківського заводу тонкого органічного синтезу у 1985-1989 роках. За рекомендацією трудового колективу цього підприємства у 1989-му направлений на роботу в органи державної безпеки. Має військове звання полковника СБУ.
Із листопада 2010-го до нинішнього призначення – радник голови Івано-Франківської ОДА з міжнародних відносин.
Одружений. Дружина Галина Василівна – також уродженка Делятина. Сини Любомир – лікар Івано-Франківського обласного онкодиспансеру, асистент кафедри онкології Івано-Франківського медичного університету; Юрій – студент Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Проживають в Івано-Франківську.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка