Українська правда

ДСЮШ

Плановий робочий візит до Гвіздського старостинського округу (фото)

Під час зустрічі з громадою розглянуто основні проблемні питання, а також проаналізовано перспективи розвитку округу. Робочий візит розпочали із огляду місцевого ФАПу та спілкування із працівниками закладу. На сьогодні наявне приміщення ФАПу потребує проведення ремонтих робіт та модернізації опалювальної системи.

Окрім того до ДФРР подано Проєкт капітального ремонту адміністративного будинку на вул.Чорновола, 10. Приміщення, де на даний час розміщений ФАП не повністю відповідає вимогам, які б дозволили якісно надавати медичні послуги населенню. Тому Проєктом пропонується провести капітальний ремонт об’єкту, за зазначеною адресою (вул.Чорновола, 10.)

Даний об’єкт заплановано перетворити на комплексну адміністративну будівлю, де під одним дахом функціонуватимуть Гвіздська сільська рада та нова амбулаторія, яка обслуговуватиме Гвіздський та Молодківський старостинські округи.

Під час проведення прийому мешканців округу розглянуто низку проблемних питань. Серед основного – проблема надання гірського статусу вулиці Миру села Млини Гвіздського старостинського округу. Вже найближчим часом фахівцями Надвірнянська міська рада буде проведено детальний аналіз даного питання, хоча процес вирішення проблеми не обіцяє бути простим та короткостроковим.

Також розглянуто звернення мешканців щодо часткової відсутності тротуарів на дорозі державного значення Н-09 Мукачево-Львів у селі Гвізд. Оскільки дана ділянка дороги має статус державного значення, вирішення даного питання потребує додаткового вивчення та відповідного звернення до Укравтодор.

На сьогодні в окрузі проведено капітальний ремонт системи вуличного освітлення за рахунок коштів обласного бюджету на вулицях Лісовій, Сонячній, Садовій та Чорновола, а також за кошти міського бюджету здійснено поточний ремонт вулиць Синяка та Миру. Актуальною проте залишається проблема берегоукріплень округу. Та робота в даному напрямку розпочата. На разі фахівцями обстежено проблемні ділянки берегової смуги та будуть прийняті відповідні рішення.

На зустрічі із освітянами Гвіздського старостинського округу обговорено питання щодо рівня вакцинації працівників Гвіздського ліцею та забезпечення ефективного навчального процесу в умовах карантину, а також розглянуто перспективи фінансової автономії закладу.

За результатами розгляду піднятих громадою питань було надано ґрунтовні роз’яснення щодо їх вирішення та окреслено перспективні шляхи розвитку округу.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5