Українська правда

Відбулося планове виїзне засідання керівництва Надвірнянської міської ради до Лоївського старостинського округу (фото)

Під час зустрічі з громадою розглянуто основні проблемні питання , а також проаналізовано перспективи розвитку округу. Робочий візит розпочали із огляду місцевого ФАПУ та спілкування із працівниками закладу. Тема медикаментозного забезпечення населення у сільській місцевості є для громади на разі пріоритетною.

Першочерговими завданнями на найближчий час визначили також встановлення пандуса у приміщенні фельдшерсько-акушерського пункту та забезпечення необхідних параметрів мікроклімату закладу у опалювальний період, з метою створення комфортних умов для роботи і прийому пацієнтів.

Під час запланованого прийому мешканців округу розглянуто низку питань, що стосувалися впорядкування та ремонту вулиць, зміни графіка маршрутних перевезень у вихідні, належної організації роботи Будинку культури і т.ін.

Поводження із побутовими відходами – одне із проблемних питань громади та Лоївського старостинського округу, зокрема. Дуже важливо змінити психологію жителів та забезпечити належне поводження із побутовими відходами, адже вже визначено виконавців послуг з поводження з побутовими відходами, триває укладення угод щодо вивозу ТПВ, тож дана проблема незабаром повинна бути вирішеною.

На зустрічі із освітянами округу обговорено перспективу фінансової автономії Лоївського ліцею. Це перш за все забезпечить нові додаткові можливості для закладу та сприятиме залученню ресурсів для розвитку ліцею із додаткових джерел.

У громаді вже є добрий приклад фінансової автономії – Надвірнянський ліцей «Престиж», де на практиці можна відслідкувати очевидні результати та позитивні зміни. Колектив та керівництво закладу задоволені. Тож, є сподівання на позитивні зрушення і в інших закладах громади .

Не зважаючи на обмежений фінансовий ресурс громади, на сьогодні у Лоївському старостинському окрузі заплановано капітальний ремонт системи вуличного освітлення, поточний ремонт вулиць Романюка, Миру, Лісова, Стуса та Коцюбинського та розширення і поглиблення водовідвідних канав округу.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Липень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31