Українська правда

Триває процес модернізації КНП "Дитяча лікарня Надвірнянського району" (фото)

Громада та керівництво закладу докладають максимум зусиль, щоб повністю оновити заклад КНП «Дитяча лікарня Надвірнянського району» та максимально ефективно організувати процес прийому, огляду та надання медичної допомоги маленьким пацієнтам.

Вже на сьогодні закладом укладено договори з НСЗУ за п’ятьма пакетами медичних послуг.

Три з яких є новими, а саме:

– відкрито відділення первинної медичної допомоги з метою організації єдиного педіатричного простору для дітей Надвірнянської територіальної громади;

– відкрито відділення паліативної медичної допомоги та сформовано мобільні паліативні бригади;

– відкрито пакети послуг амбулаторної та стаціонарної медичної допомоги.

Крім того заклад на даний час подав пропозиції до НСЗУ за двома додатковими пакетами – пакет фізичної реабілітації для дітей із ураженнями рухового апарату та неврологічними ураженнями.

Також за рахунок місцевого та обласного бюджетів розпочато капітальний ремонт першого поверху стаціонару КНП «Дитяча лікарня Надвірнянського району».

Зазнала оновлення і матеріально-технічна база закладу. Закуплено комп’ютерне обладнання та комплектуючі, налагоджено співпрацю з благодійниками та отримано допомогу у вигляді: монітора пацієнта з комплектом датчиків, портативного ЕКГ- апарату, інфузомату системи BBraun. Окрім того отримано протипролижневий матрац, розхідні матеріали для травматології та відділу інтенсивної терапії.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Липень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31