Українська правда

ДСЮШ

Відбулося планове виїзне засідання у Верхньомайданському окрузі (фото)

На зустрічі з громадою Верхнього Майдану обговорено проблемні питання та основні перспекти розвитку округу. Під час обговоренння йшлося зокрема про можливість відкриття аптечного пункту у приміщенні ФАПу для розв’язання проблеми медикаментозного забезпечення сільських жителів, а також розглянуто можливість встановлення графіку прийому громадян сімейним лікарем у певні визначені дні та години.

Окрім того опрацьовано звернення мешканців округу. Питання стосувалися виділення земельних ділянок, надання матеріальної допомоги, а також розглянуто можливість співпраці округу із ТОВ “АГРО-ПОСТУП” у сфері вирощування зернових культур.

Інфраструктура доріг – одне з найбільш важливих та актуальних для громади питань. Для залучення додаткових коштів на розвиток громади, зокрема, за допомогою “зеленого туризму”, слід забезпечити комфортний та безпечний проїзд атошляхами громади та належним чином впорядкувати узбіччя.

На разі йде підготовка пакету проектно-кошторисної документації, а далі за допомогою системи ProZorro буде визначено переможця для здійснення капітального ремонту дороги Надвірна-Парище через Верхній Майдан. Оптимізація освітніх закладів є неминучим процесом сучасної освітньої галузі. Її основне завдання – віднайти найоптимальнішу модель роботи, забезпечивши при цьому надання якісних освітніх послуг з максимально ефективним використанням бюджетних коштів. Саме про це йшлося на зустрічі з педагогічним колективом Верхньомайданської гімназії.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Липень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31