Українська правда

ДСЮШ

Відкриття оновленого приймального відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги КНП “Надвірнянська ЦРЛ” (фото)

У Надвірній відбулося відкриття оновленого приймального відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги КНП “Надвірнянська ЦРЛ” . Комплексну реалізацію проекту з модернізації та осучаснення приймального відділення проведено в рамках програми «Велике будівництво».

Під час реалізації проекту модернізації приймального відділення проведено ряд масштабних ремонтних та монтажних робіт (які тривали понад 6 місяців), придбано сучасне дороговартісне медичне обладнання (комп’ютерний томограф, апарати ультразвукової діагностики, штучної вентиляції легень, рентген-апарат, комплект ендоскопічного обладнання, лабораторне обладнання), збільшено площу відділення втричі, а кількість штатних працівників вдвічі.

Вже сьогодні Надвірнянська лікарня входить до п’ятірки кращих в Україні стаціонарів, що динамічно розвиваються, та займає 2 місце в країні за кількістю підписаних договорів з Національною службою здоров’я України

.Завдяки відкриттю оновленого відділення невідкладної допомоги КНП “Надвірнянська ЦРЛ”, лікарі отримали якісно нові можливості надання екстренної медичної допомоги, а пацієнти – безпечні та комфортні умови , окрім того з’явилась змога провести хворим необхідні обстеження, своєчасно встановити діагноз та скерувати пацієнта у відповідні профільні відділення, а за необхідності – розпочати лікування хворих безпосередньо на місці.

Та на сьогодні для КНП «Надвірнянська ЦРЛ» залишається ряд актуальних проблемних питань щодо забезпечення закладу санітарним транспортом класу В з повним приводом та відповідним оснащенням для здійснення транспортування в інші заклади охорони здоров’я хворих, які не потребують транспортування реанімобілем. Також на часі поетапне дооснащення обладнанням відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги. Третє актуальне питання – монтаж кисневої станції. За умови ефективного налагодження співфінансування робіт з державного та місцевого бюджету з’явиться змога якісно вирішити поставлені завдання.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Квітень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2