Українська правда

Робота комісій Надвірнянської міської ради (фото)

В Надвірнянській міській раді відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань промисловості, підприємництва, інвестицій, містобудування та архітектури.  Депутати спільно з профільними керівниками розглянули понад 10 питань, які в основному стосувалися заяв жителів громади.

 На розгляд було винесено питання щодо надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, внесення змін до генплану і розроблення ДПТ для будівництва комплексу багатоквартирних житлових будинків з вбудованими приміщеннями громадського призначення. Після обговорення ці питання були погоджені.

Паралельно з комісією містобудування та архітектури в Надвірнянській міській раді працювала комісія з питань житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою і екології. Депутати спільно з профільними заступниками обговорили 5 питань.

Обранці територіальної громади розглянули звернення щодо заборони паркування автотранспорту біля будинку на майдані Шевченка в місті Надвірна. Комісія вирішила встановити дорожній знак «парковка забаронена».

На комісію винесли питання про тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для КП Надвірнаводоканал», яке депутати   взяли до відома  і рекомендували на розгляд виконкому.

Також на засіданні погодили інвестиційну програму на 2021-2023 роки КП «Надвірнаводоканал».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка