Українська правда

Міський голова призначив тимчасово виконуючим обов’язків директора Надвірнянської дитячої лікарні (фото)

З 22 лютого  Іван Бізіля очолить КНП «ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ. Відповідне розпорядження було підписано міським головою Надвірнянської ТГ Зіновієм Андрійовичем. Таке рішення прийнято з урахуванням думки колективу лікарні та зустрічей з потенційними кандидатами.

«Є ряд питань, які стоять перед новим керівником. Попереду нелегка праця і тут важливо щоб була максимальна підтримка з боку трудового колективу. Лікарню потрібно розвивати та вийти на новий рівень надання медичних послуг маленьким пацієнтам» – зауважив на зустрічі з медичними працівниками заступник міського голови з питань освіти, соціального захисту, охорони здоров’я, культури і спорту Ярослав Гундяк.

Свою підтримку новопризначеному директору пообіцяв один з кандидатів, дитячий лікар-травматолог Володимир Веселовський, який зазначив, що готовий підкласти дружнє плече колезі та всі свої знання спрямувати на розвиток лікарні.

Із стратегією розвитку медичного закладу та шляхами її впровадження незабаром чекають молодого керівника у міській раді на профільних депутатських комісіях – підкреслив секретар Надвірнянської міської ради Тарас Пекарський.

Довідково: Іван Іванович Бізіля до призначення на посаду директора працював дитячим хірургом у Ндвірнянській дитячій лікарні.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка