Українська правда

Розробляється стратегія розвитку позашкільних закладів освіти (фото)

Зберегти та розвивати позашкілля у Надвірнянській міській територіальній громаді планують і надалі. Про це під час наради зазначив заступник міського голови з питань  освіти, соціального захисту, охорони здоров’я, культури і спорту Ярослав Гундяк, який зустрівся з керівниками позашкільних закладів освіти МТГ.

Раніше навчальні заклади: центр творчості, станція юних техніків, еколого-натуралістичний центр тощо, мали статус районних. Нині вони у підпорядкуванні відділу освіти Надвірнянської громади.  В умовах децентралізації позашкільна освіта переживає не прості часи. Розробляється стратегія розвитку цих закладів.

“Головне для керівництва ТГ щоб діти отримали потрібні знання. Важливо зберегти гуртки та фахових педагогів. Це в свою чергу дозволить убезпечити дітей і молодь від негативного впливу «вулиці», сприяє розвитку особистості дитини» – переконаний посадовець.

«Розробляючи засади концептуального розвитку позашкілля треба розуміти, що новий формат цього напрямку освіти повинен бути зосереджений на конкретній дитині з її освітніми і психолого-фізіологічними потребами, адже це є запорукою успішного розвитку молодого покоління Надвірнянської громади» – говорилося на нараді.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка