Українська правда

Директорка Асоціації ОМС «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина ЛИТВИН та Зіновій АНДРІЙОВИЧ домовилися про поглиблення співпраці (фото)

Під час робочої зустрічі виконавча директорка Асоціації ОМС «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина ЛИТВИН та Зіновій АНДРІЙОВИЧ домовилися про поглиблення співпраці між асоціацією та Надвірнянською міською ТГ на 2021 рік.

Зокрема під час зустрічі були обумовлені питання подальшого співробітництва та шляхи покращення інвестиційного клімату в Надвірнянській МТГ й можливості залучення додаткових коштів шляхом участі в різноманітних грантових проектах, конкурсах та програмах, а саме конкурсі ініціатив карпатських громад.

Нагадаємо, що головна місія Асоціації: формування політики розвитку Карпат на підставі мережевої співпраці публічного, приватного та неурядового секторів. Основні напрямки діяльності: формування політики розвитку Карпат, транскордонна співпраця, міжрегіональна співпраця, місцевий і регіональний розвиток, популяризація потенціалу Карпатського регіону до якого входить і Надвірнянська міська рада ще з минулого року.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка