Українська правда

З.Андрійович он-лайн обговорив проблемні питання у сферах централізованого постачання теплової енергії та гарячої води (фото)

Активне обговорення  умов Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сферах централізованого постачання теплової енергії та гарячої води пройшло між Урядом, НКРЕКП, НАК «Нафтогаз України» і  представниками АМУ в режимі онлайн.

20 січня Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України», міські голови змогли досягти домовленостей з Кабінетом Міністрів України, іншими органами центральної влади про розробку та підписання Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сферах централізованого постачання теплової енергії та гарячої води.

Документ передбачає, що цього опалювального сезону тарифи на опалення та гарячу воду не зростатимуть, навіть в умовах підвищення вартості природного газу. Разом з тим у Меморандумі повинні бути прописані механізми вирішення проблемних питань, які виникли у сфері централізованого теплопостачання та гарячого водопостачання. У тому числі і пов’язані з подорожчанням природного газу для підприємств комунальної теплоенергетики.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка