Українська правда

ДСЮШ

Під головуванням Тараса Новосельського засідала постійна депутатська комісія з питань планування, бюджету, майна і власності (фото)

У Надвірнянській міській раді засідала постійна депутатська комісія з питань планування, бюджету, майна і власності під головуванням Тараса Новосельського. У роботі взяли участь заступники міського голови, начальники управлінь та відділів Надвірнянської міської ради.

На розгляд винесли 21 питання порядку денного. В основному члени комісії погоджували цільові програми: розвитку місцевого самоврядування, фізичної культури і спорту, молодіжної політики, містобудування та земельних відносин, культури і туризму, розвитку та життєзабезпечення КНП «Надвірнянська ЦРЛ», програми фінансування робіт з екологічного фонду, підтримки правоохоронних органів, обдарованих дітей та дітей з особливими освітніми потребами, програми соціального захисту населення, а також програми розвитку надання адміністративних послуг.

Комісією обговорили зміни до міського бюджету на цей рік та кошти залишку бюджету 2020 року.

Загалом, на програми розподілено близько 7 мільйонів гривень міського бюджету, з них три мільйони гривень взяті з залишку минулого року. Третину цих коштів пішло на програму офісу соціальних послуг (соціальні допомоги, виплати тощо).

Основна увага на засіданні була приділена програмі соціально-економічного розвитку Надвірнянської міської територіальної громади на 2021 рік.

Чергове засідання депутатської комісії з питань планування, бюджету, майна і власності заплановане на вівторок, 2 лютого.

А вище вказані програми винесуть на розгляд V сесії Надвірнянської міської ради, яка відбудеться 11 лютого 2021 року.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Лютий 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28