Українська правда

ДСЮШ

На позачерговій сесії депутати міськради підтримала звернення щодо підвищення тарифів на енергоносії (фото)

Сьогодні, 15 січня відбулася четверта позачергова сесія Надвірнянської міської ради, на якій розглянули 4 питання порядку денного.

Розпочали роботу сесії з виконання Державного Гімну України. Хвилиною мовчання присутні вшанували полеглих українських Героїв.

Депутати одноголосно підтримали звернення Надвірнянської міської ради до Президента України Зеленського В.О, Прем’єр-міністру України Шмигаля Д.А, голови НКРЕКП Тарасюка В.В, голови правління НАК «Нафтогаз України» Коболєва А.В. щодо підвищення тарифів на енергоносії. У тексті наступні вимоги:

1. Скасувати підвищення тарифів на природний газ для населення.

2. Скасувати постанову № 2772 від 30 грудня 2020 року Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

3. Вжити заходів до зниження тарифу на послуги розподілу природного газу шляхом оптимізації видатків підприємств-операторів газорозподільних систем.

4. Скасувати Постанову Кабінету Міністрів України №1325 від 28 грудня 2020 року, якою встановлено фіксовані ціни на електроенергію для всіх побутових споживачів та повернути раніше встановлені пільги, а саме: пільги для багатодітних сімей, пільги для мешканців гуртожитків, пільги для перших ста кіловат електричної енергії та пільги для електроопалення.

5. Збільшити видатки на субсидії та ухвалити відповідні зміни до Державного бюджету вже на першому засіданні Верховної Ради.

Далі, місцеві обранці розглянули і підтримали питання про зміну засновника, перейменування закладів освіти та затвердження нової редакції Статутів, яке доповіла начальник управління освіти Надвірнянської міської ради територіальних громад Тетяна Дзем’юк.

На позачерговій сесії депутати визначили вартість харчування та встановили розмір батьківської плати за харчування дітей в закладах освіти в 2021 році.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Лютий 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28