Українська правда

Третя сесія Надвірнянської міської ради восьмого скликання (фото)

24 грудня в залі засідання Надвірнянської районної ради, під головування Надвірнянського міського голови Зіновія Андрійовича,  відбулось останнє (третє) в цьому році, засідання депутатів восьмого скликання.

Вже традиційно сесія розпочалась з виконання Державного Гімну та спільної молитви.

На засіданні були присутні 29 депутатів, тож кворум був дотриманий.  На порядку денному було опрацьовано близько 70 питань, які перед цим були розглянуті на засіданні президії  за участю очільника об’єднаної громади, секретаря, заступників, голів депутатських фракцій, голів постійних комісій та відповідальних працівників міської ради.

Роман Пристай, член Надвірнянської міської територіальної виборчої комісії довів до відома рішення Надвірнянської міської територіальної  виборчої комісії, яким визнано обраними та зареєстрованими депутатами Надвірнянської міської ради – Богдана Нагорняка, Андрія Левицького та Євгена Цибулька  в зв’язку з достроковим припиненням повноважень депутатів міської ради Ярослава Гундяка, Ярослава Зварича та Василя Половка. Новообрані депутати склали Присягу. Роман Пристай та Зіновій Андрійович вручили  новим депутатам посвідчення депутата Надвірнянської міської ради.

Депутати міської ради прийняли головний кошторис нашої громади – бюджет на 2021 рік. Наступними важливими питаннями були про надання згоди на прийняття в комунальну власність Надвірнянської міської ради майна зі структурними підрозділами: КНП «Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги», КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня» та КНП «Дитяча лікарня Надвірнянського району.

Проекти рішень «Про затвердження Програми покращення діагностики, лікування та профілактики злоякісних новоутворів», «Про затвердження програми «Цукровий діабет» та «Про затвердження Програми протидії захворювання на туберкульоз» в Надвірнянській міській територіальній громаді на 2021 рік –  депутатський корпус підтримав.

На 2021 рік затвердили Програму благоустрою Надвірнянської міської територіальної громади, яку представив заступник міського голови Олег Йосипенко.

Керуючий справами виконавчого комітету Олег Антонюк доповів про створення управлінь Надвірнянської міської ради та про затвердження Положень про структурні підрозділи міської ради.

Начальник відділу містобудування та архітектури Світлана Кантор доповіла про надання дозволів на розробку та затвердження проектів детального плану території та продовження дозволів на розміщення тимчасових споруд у м. Надвірна.

Лілія Хлопан начальник відділу земельних ресурсів доповіла про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою, про надання дозволів на розробку проектів із землеустрою, технічних документацій щодо оформлення права користування  земельними відносинами та про поновлення, припинення договорів оренди земельних ділянок, надання згоди на суборенду, викуп.

Також депутатами було зачитано депутатські запити та звернення.

Завершилася третя сесія  Надвірнянської міської ради щирими вітаннями голови Зіновія Андрійовича депутатського корпусу та виконанням Державного Гімну.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Січень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31