Українська правда

ДСЮШ

На сесії Надвірнянської міської ради (фото)

На минулому тижні 24 вересня 2020 року відбулось перше пленарне засідання  чергової 44 сесія міської ради. Головував на сесії в.о. міського голови Тарас Пекарський, секретарем засідання було обрано депутата міської ради, Михайла Капака. На засіданні сесії також був присутній народний депутат України Зіновій Андрійович. Традиційно сесію розпочали з Державного Гімну та  вшанування хвилиною мовчання пам’яті героїв російсько-української війни та всіх Героїв України, які віддали своє життя в боротьбі за свободу та незалежність України.

 Першим питанням розглянули внесення змін до місцевого бюджету, про що доповіла начальник відділу планування розвитку громади Лариса Русаловська та зміни в Програму соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2020 р., про що доповів перший заступник міського голови Олег Йосипенко. З даних питань прийняли позитивні рішення. Обговорили також питання щодо встановлення тарифів на послуги водопостачання та водовідведення, що надаються КП “Надвірнаводоканал”, проте дане питання не набрало потрібної кількості голосів.

У понеділок 28 вересня було проведено друге пленарне засідання 44 сесії, на якому було розглянуто наступні 109 питань.

Зокрема внесено зміни в програми міської ради на 2020 рік: “Духовне життя”, благоустрою, розвитку фізичної культури і спорту, безпеки та організації дорожнього руху в м.Надвірна, про що доповів в.о.міського голови Тарас Пекарський. За ініціативою депутатів було прийняте рішення  про виділення близько 50 тис.грн. субвенції Надвірнянській районній раді на поточний ремонт палат інфекційного відділення Надвірнянської ЦРЛ.

Також затверджено Програму забезпечення протиепідемічних заходів під час проведення виборів на 2020 рік та погоджено плату за одну годину паркування на майданчику для платного паркування транспортних засобів в м.Надвірна (біля адміністративного корпусу РайСТ) в розмір 7,0 гривень з 01.10.2020 року, про що доповів заступник міського голови Василь Василенко.

За інформацією керуючого справами Олега Антонюка прийнято рішення по виділенню коштів з бюджету міської ради для надання матеріальної допомоги мешканцям міста, зокрема учасникам АТО та затверджено міські проекти (програми) Надвірнянської міської ради для участі в 11 обласному конкурсі проектів і програм розвитку місцевого самоврядування. Також затверджено стратегію розвитку території замку «Краснодвір» в місті Надвірна на 2021-2026 роки.

 Депутатами міської ради прийнято позитивні рішення, з яких доповідав начальник юридичного відділу Ярослав Дем’янчук, а саме: про внесення змін у статутні фонди комунальних підприємств, продовження договорів оренди об’єктів нерухомості.

Начальник відділу містобудування та архітектури Світлана Кантор доповіла про внесення змін в програму фінансування робіт з ведення містобудівного кадастру,  надання дозволів на розробку та затвердження проектів детального плану території та продовження дозволів на розміщення тимчасових споруд у м.Надвірна.

Також прийнято позитивні рішення з питань внесення змін, поновлення та припинення договорів оренди земельних ділянок, затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою, надання дозволів на розробку проектів із землеустрою, технічних документацій щодо оформлення права користування земельними ділянками.  Рішенням сесії надано дозвіл на розробку проекту землеустрою земельної ділянки на розі вулиць Соборна-Січинського для продажу цієї земельної ділянки через земельні торги (аукціон). З даних питань доповіла начальник відділу земельних відносин Лілія Хлопан.

Завершили чергову сесію оголошенням депутатського запиту Миколи Бойчука.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Січень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31