Українська правда

ДСЮШ

Інавгураційна зустріч з нагоди початку реалізації проекту замку Краснодвір (фото)

Громадська організація «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» (ua.nadvirna.info) в партнерстві з Надвірнянською міською радою розпочинають реалізацію проекту «Ревіталізація замку Краснодвір: створення центру інтерпретації історії міста Надвірна».

З цієї нагоди минулої п’ятниці на території замку Краснодвір в міському парку ім.І.Франка відбулась прес-конференція. Участь у заході взяли народний депутат України Зіновій Андрійович, представники Надвірнянської міської ради, зокрема начальник відділу інвестиційної політики та муніципального розвитку Тарас Новосельський; Надвірнянської РДА, зокрема начальник відділу культури, молоді та спорту Олександр Зварчук; керівник проекту, директор ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» Володимир Гринішак;  представники Надвірнянської художньої школи та  місцевих засобів масової інформації.  

 В рамках проекту передбачено розробка архітектурного плану візит центру замку Краснодвір, очищення території від чагарників, роботи із ландшафтним дизайном, творчий пленер для художників, освітлення території та підготовка костюмів театралізованої екскурсії для осінньо-зимового періоду. Проект реалізується у рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, що реалізує Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» в рамках проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку» спільно з Міністерством розвитку громад і територій України, Львівською, Закарпатською, Івано-Франківською, Чернівецькою обласними державними адміністраціями та фінансується за кошти Державного бюджету України отриманих на фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримки регіональної політики України».

Під час зустрічі керівник та партнери проекту вручили подяки представникам місцевих ЗМІ за якісний інформаційний супровід та висвітлення заходів проектів замку Краснодвір.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Грудень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3