Українська правда

ДСЮШ

Затверджено проект ДПТ для будівництва плавального басейну в м.Надвірна (фото)

У середу, 2 вересня, відбулось засідання позачергової 43 сесії міської ради під головуванням в.о. міського голови Тараса Пекарського, на розгляд якого винесено одне питання про затвердження детального плану території для будівництва спортивного плавального басейну в м.Надвірна на вул.Міцкевича, 3а.

Вищевказане питання доповідала начальник відділу містобудування та архітектури Світлана Кантор, яка зазначила, що  метою розроблення містобудівної документації є уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації частини території м.Надвірна, визначення містобудівних умов та обмежень.

На засіданні лютневої сесії міською радою було прийнято рішення про співфінансування інвестиційного проекту щодо будівництва спортивного плавального басейну в м.Надвірна. Також  розроблено детальний план територій, який оприлюднений на офіційному веб-сайті міської ради, пройшов обговорення на громадських слуханнях 4 серпня цього року. ДПТ також розглянутий на архітектурно-містобудівній раді при управлінні містобудування та архітектури департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА, яка рекомендувала проект до затвердження. На засіданні 43 сесії депутати міської ради прийняли позитивне рішення, яке необхідне для завершення виготовлення проектно-кошторисної документації проекту «Будівництво спортивного плавального басейну (в складі реконструкції Надвірнянської ДЮСШ) по вул.Міцкевича, 3А в м.Надвірна Івано-Франківської області», замовником якого є відділ будівництва Надвірнянської РДА.

Цей проект буде реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, так, як він пройшов відповідний конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів у 2020 році за сприяння народного депутата України Зіновія Андрійовича.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Червень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4