Українська правда

ДСЮШ

УВАГА! Перекрито прохід через місток, що з’єднує мікрорайон Ломоносова з парком ім.І.Франка

Стихією, яка виникла внаслідок повені 23-24 червня, завдано чималих збитків інфраструктурі міста, зокрема, повністю зруйновано 3 пішохідних містки через річку Стримба. В тому числі, значних пошкоджень зазнав місток, що з’єднує мікрорайон Ломоносова з парком ім.І.Франка. Комунальними службами відразу було перегороджено прохід по даному містку, проте жителями мікрорайону Ломоносова всі огороджувальні конструкції були забрані. Нехтуючи власною безпекою, люди продовжують використовувати даний пішохідний місток. В зв’язку з інтенсивними опадами за останню добу підпірну стінку вищевказаного пішохідного містка підмило, внаслідок чого він став непридатним для експлуатації. Подальше використання містка є небезпечним!!!

 З метою попередження нещасних випадків на даний час комунальними службами проводяться роботи по загородженню переходу. Керівництвом міської ради та спеціальною комісією проведено детальне обстеження, складено дефектний акт. На сьогоднішній час розробляється проектно-кошторисна документація та формування необхідного пакету документів для подання на отримання коштів з Резервного фонду державного бюджету для проведення відновлювально-ремонтних робіт даного містка.

Крім того, дано розпорядження перевізнику організувати додаткові рейси пасажирських перевезень по маршруту «Центр-Ломоносова». Новий графік руху пасажирських перевезень буде опубліковано додатково.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Вересень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4