Українська правда

ДСЮШ

Відбулось засідання районного штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації

18 червня в Надвірнянській районній державній адміністрації відбулось засідання районного штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.
Заслухавши та обговоривши інформацію щодо виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» , штаб вирішив:
Аналіз епідемічної ситуації на території району, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 взяти до уваги.
Районному відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області:
Посилити контроль за дотриманням протиепідемічних вимог до діяльності агропродовольчих ринків, закладів торгівлі та харчування встановлених головним Державним санітарним лікарем України.
2.2. В разі виявлення місць стихійної торгівлі негайно повідомляти правоохоронні органи.
Районному відділу поліції ГУ НП в Івано-Франківській області:
Посилити роботу щодо недопущення стихійної торгівлі.
Організувати роботу щодо дотримання протиепідемічних заходів громадянами та перевізниками на стоянках громадського транспорту та під час здійснення пасажирських перевезень.
Відділу освіти районної державної адміністрації:
Внести на розгляд місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій питання щодо роботи закладів дошкільної освіти.
Посилити роботу щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання в умовах карантину.
Сектору організаційної і інформаційної діяльності, цифрового розвитку та захисту персональних даних апарату районної державної адміністрації рішення районного штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 оприлюднити на офіційному сайті районної державної адміністрації та на сторінці штабу у соціальній мережі Facebook.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Січень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31