Українська правда

Інтерпретація спадщини замку Краснодвір: стратегія, план та візія (фото)

Минулого тижня в приміщенні міської бібліотеки для юнацтва відбулась дводенна стратегічна сесія в рамках проекту «Інтерпретація спадщини замку Краснодвір: стратегія, план та візія», який реалізовує ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» (директор Володимир Гринішак), завдяки фінансовій допомозі Європейського Союзу в рамках програми міні-грантів проекту ReHERIT «Спільна відповідальність за спільну спадщину». Партнерами проекту є Надвірнянська міська рада та відділ культури, молоді та спорту Надвірнянської райдержадміністрації.

Серед учасників зустрічі представники місцевих громадських організацій, творча та мистецька громадськість, краєзнавці. Лектор сесії – експерт з питань розвитку громад Андрій Круп’як. Партнери проекту спільно з учасниками зустрічі працювали над розробкою стратегії в рамках вищевказаного проекту, а саме: аналіз внутрішнього середовища та зовнішнього середовища  об’єкту, SWOT- аналіз, аналіз зацікавлених сторін – стейкхолдерів тощо. Кожен з учасників висловлював свої ідеї, бачення, пропозиції. Все це буде враховано при стратегічному плануванні щодо подальшого поводження з даним об’єктом.

Найближчим часом планується ще одна така зустріч за участі експертів з даного питання.  

Крім того, ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» в середу, 10 червня, о 15.00. год. запрошує всіх бажаючих взяти участь у волонтерській акції по прибиранню території біля замку Краснодвір в міському парку.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Липень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2