Українська правда

З початку 2020 року в Надвірній встановлено 44 нові точки освітлення (фото)

З метою забезпечення безпеки громадянам міста за останні 10 років активно розбудовується мережа вуличного освітлення, яка з кожним роком охоплює все більше і більше вулиць. На сьогодні протяжність мереж вуличного освітлення становить близько 72  км.

За період 2016-2019 рр. облаштовано зовнішнє освітлення протяжністю понад 13 км (встановлено близько 210 опор та понад 490 світильників).
Як уже неодноразово зазначалось, з 2015 року НКРЕКП прийняттям відповідних постанов регулярно піднімає вартість електроенергії для зовнішнього освітлення, що має негативний вплив на розвиток місцевих громад. Так, з 2014 року тариф на електроенергію для зовнішнього освітлення зріс на 728,3%, а видатки відповідно на 760,7%.

З метою зменшення видатків міського бюджету на оплату електроенергії на зовнішнє освітлення, КП «Надвірнакомунсервіс» з початку 2019 року проводяться заходи щодо зниження витрат на споживання електроенергії системою вуличного освітлення міста та застосування енергоощадних технологій.

Так, працівниками КП «Надвірнакомунсервіс» з початку 2020 року з метою розбудови та модернізації мережі вуличного освітлення виконано наступні роботи:

  • влаштовано освітлення 2-х пішохідних переходів біля Надвірнянської ЗОШ №3; пішохідного переходу на перехресті вул.В.Великого та Грушевського (біля КНП «Надвірнянська ЦРЛ»); пішохідного переходу на перехресті вулиць Грушевського та Руднєва. Для цих робіт було встановлено окремі опори та використано спеціалізовані LED-світильники;
  • облаштовано освітлення алеї на вході міського парку ім.І.Франка, де змонтовано нові опори з використанням спеціалізованих паркових LED-світильників;
  • змонтовано нові лінії вуличного освітлення на вул.Олімпійська (зі встановленням нових опор та сучасних LED-світильників) та на вул.О.Степанівни;
  • встановлено додаткову опору вуличного освітлення на вул.Хмельницького (зупинка «Торговиця»);
  • змонтовано нові точки освітлення прибудинкових територій будинків №1 на вул.Коперника та 8 на вул.Франка, а також на вул.Шашкевича, Соборна, Кармелюка.
  • проведено заміну старих світильників на більш економні та сучасні на 21 вулиці: Шашкевича, Коцюбинського, Мазепи, Вишнева, Чайковського, Польова, Василіянок, Богуна, Княгині Ольги, Костя Левицького, Д.Галицького, м-н Шевченка, Грушевського, Зелена, Касіяна, Квіткова, парк ім..І.Франка, В.Великого, Вітовського, Міцкевича, Олімпійська.

Загалом, під час виконання вищезгаданих робіт було змонтовано 977 м/п. нових ліній, встановлено 44 нові точки освітлення, встановлено 30 нових опор та замінено 208 старих світильників.

Також проведено встановлення 20-ти комплектів обладнання АСКОЕ (автоматизована система комерційного обліку електроенергії) для шаф обліку вуличного освітлення, яке дасть змогу дистанційного зняття показників обліку ЕЕ та параметрів якості електромережі, також можливість купівлі більш дешевої електроенергії для потреб вуличного освітлення.

Перехрестя вулиць В.Великого-ГрушевськогоПрибудинкова теритрія Коперника, 1Міський парк ім.І.ФранкаПерехрестя біля ЗОШ №3Вулиця ВишневаВулиця ШашкевичаПерехрестя вулиць Руднєва-ГрушевськогоМіський парк ім.І.ФранкаВулиця СадоваВулиця Олени СтепанівниВулиця ТихогоВулиця Олімпійська

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Липень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2