Українська правда

За час карантину відбулося перше засідання сесії міської ради (фото)

У четвер, 28 травня, відбулось засідання 40 сесії міської ради під головуванням в.о. міського голови Тараса Пекарського, під час якого обговорили питання про внесення змін до міського бюджету, програм міської ради, важливі питання, що стосуються життєзабезпечення міста, земельних відносин тощо. Секретарем засідання 40  сесії було обрано депутата міської ради,  голову фракції «Самопоміч» Тараса Зіняка.

На засіданні сесії також був присутній народний депутат України Зіновій Андрійович. З метою дотримання рекомендацій щодо виконання карантинних заходів, сесія відбулась в залі засідань Надвірнянської районної ради. Тарас Пекарський розпочав сесію з вшанування пам’яті всіх Героїв України, які віддали своє життя в боротьбі за свободу та незалежність України.

 Впродовж пленарного засідання  розглянуто 89 питань.

Начальник управління бухгалтерського обліку і звітності міської ради Ольга Збіглей доповіла питання про внесення змін до місцевого бюджету за 2020 року; затвердження Положення про попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти головним розпорядником бюджетних коштів  Надвірнянською міською радою; передачу матеріальних цінностей та  затвердження протоколів постійної комісії з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунального майна та розпорядження в.о.міського голови. З усіх вищевказаних питань прийнято позитивні рішення.

Депутатами також внесено зміни в програми міської ради на 2020 рік: соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства та благоустрою. Також затверджено форми для розрахунку тарифів на послуги водопостачання та водовідведення, що надаються КП “Надвірнаводоканал”.  З усіх вищевказаних питань доповів перший заступник міського голови Олег Йосипенко.

На сесії прийнято рішення про звільнення від сплати податкових зобов’язань по єдиному податку на період квітня 2020 року платників єдиного податку І та ІІ групи, які зареєстровані на території м.Надвірна та на яких поширюються обмеження, передбачені Постановою КМУ від 11.03.2020 №211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, про що доповів заступник міського голови Василь Василенко. Також залишено без змін ставки місцевих податків і зборів на 2021 рік на території Надвірнянської міської ради (податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; єдиний податок; туристичний збір; транспортний податок; збір за паркування транспортних засобів), та внесено зміни в програму безпеки та організації дорожнього руху.

В.о.міського голови Тарас Пекарський доповів про внесення змін у рішення міської ради №1720-39/2020 від 27.02.2020, а саме виділення для співфінансування інвестиційного проекту, що може реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2020 році «Спортивний плавальний басейн на вул.Міцкевича, 3а, в м.Надвірна, Івано-Франківської обл. (нове будівництво)» та виготовлення проектно-кошторисної документації, кошти в сумі 500 000  гривень, про що було прийняте позитивне рішення. Також депутатами внесено зміни в програму розвитку туризму.

Рішенням сесії виділено кошти з бюджету міської ради для надання матеріальної допомоги мешканцям міста та затверджено  Положення про відділ з планування розвитку громади та управління бухгалтерського обліку та звітності міської ради, про уповноважену особу (осіб) з питань організації та проведення спрощених закупівель Надвірнянської  міської ради, про що доповів керуючий справами Олег Антонюк.

Заслухали інформацію начальника юридичного відділу Ярослава Дем’янчука. Зокрема, прийняли позитивні рішення про затвердження експертно-грошової оцінки земельної ділянки, встановлення стартової ціни лота; встановлення кроку земельних торгів та організацію земельних торгів земельної ділянки на вулиці Чорновола, б/н у м.Надвірна; внесення змін до статутів комунальних підприємств та затвердження їх у новій редакції. Рішеннями сесії відмовлено ТзОВ «СТРУМОК» у наданні згоди на відтермінування сплати коштів пайової участі. Також цьому суб’єкту господарювання відмовлено у  включенні в перелік об’єктів, що підлягають приватизації у 2020 році цілісного  майнового комплексу котельні на вул.Княгині Ольги, 9.

Також надано дозволи на розробку та затверджено проекти детального плану території, внесено зміни в програму фінансування робіт з ведення містобудівної документації за інформацією начальника відділу містобудування та архітектури Світлани Кантор.

Начальник відділу земельних відносин Лілія Хлопан доповіла питання землекористування, згідно чого д епутатами встановлено ставки із сплати земельного податку на 2021 рік, а також надано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування КНП «Надвірнянська ЦРЛ».

Прийнято позитивні рішення з питань про поновлення договорів оренди земельних ділянок, затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою, надання дозволів на розробку проектів із землеустрою, технічних документацій щодо оформлення права користування земельними ділянками.

Завершили сесію оголошенням депутатських запитів і звернень. Зокрема, депутат міської ради Василь Будзак звернувся щодо розробки стратегії розвитку та покращення благоустрою міської зони відпочинку ім.Н.Яремчука.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Червень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4