Надвірнянським медикам доставили експрес-тести на коронавірус (фото) COVID-19 І ГРИП: ЩО МІЖ НИМИ СПІЛЬНОГО І ВІДМІННОГО В Надвірній відбувся етнофестиваль Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в

Українська правда

ДСЮШ

В районі розпочинається весняний призов до війська

Військовий комісар Надвірнянського районного військового комісаріату С.Луцюк своїм наказом розпорядився провести черговий призов громадян на строкову військову службу весною 2020 року. Зокрема в наказі зазначено: "З метою організованого проведення призову громадян та своєчасної відправки команд призовників, наказую:
1. Усі громадяни України чоловічої статі 2002 року народження, яким до дня відправлення у військові частини виповнюється 18 років та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу,зобов’язані з’явитися для призову на строкову військову службу на призовну дільницю Надвірнянського району та Яремчанської міської ради за адресою м.Надвірна вул. Шевченка, 96у встановлений час з документами, що зазначені у особистих повістках.
2. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов'язані прибути до Надвірнянського районного військового комісаріату до 10.04.2020 року та мати при собі документи, які посвідчують особу.
3. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу у квітні - червні 2020 року і тимчасово перебувають на території Надвірнянського району та Яремчанської міської ради, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.
4. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.
5. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.
6. Наказ довести житлово-експлуатаційним організаціям, домовласникам, відповідним виконавчим органам сільських, селищних і міських рад, на підприємства, в установи та організації, навчальні заклади, а також розмістити вищевказаний наказ на дошках оголошень.
7. Про проведення призову на строкову військову службу повідомити через засоби масової інформації.
8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою".

Військовий комісар
Надвірнянського районного військового комісаріату
полковник С. ЛУЦЮК

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Березень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5