Українська правда

Відбулось засідання 39 сесії Надвірнянської міської ради (фото)

У четвер, 27 лютого, відбулось засідання 39 сесії міської ради під головуванням в.о. міського голови Тараса Пекарського, під час якого обговорили виконання міського бюджету, програми соціально-економічного розвитку м.Надвірна, цільових програм за 2019 рік та важливі питання, що стосуються життєзабезпечення міста, земельних відносин тощо. Секретарем засідання 39  сесії було обрано депутата міської ради Романа Мажака.

На засіданні сесії також був присутній народний депутат України Зіновій Андрійович. Тарас Пекарський розпочав сесію з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та всіх Героїв України, які віддали своє життя в боротьбі за свободу та незалежність України і оголосив хвилину мовчання за всіма загиблими  героями України.  

 Впродовж пленарного засідання  розглянуто 97 питань.

Начальник управління бухгалтерського обліку і звітності міської ради Ольга Збіглей доповіла питання про виконання місцевого бюджету за 2019 року, зокрема зазначила, що дохідну частину міського бюджету виконано на 98,58%, а видаткову  – на 96,4%. Варто зазначити, що найбільшу частину в бюджеті міста складають видатки на благоустрій, а саме 38,4%. Також Ольга Збіглей доповіла про зміни до місцевого бюджету на 2020 рік: зменшити бюджетні призначення за спецфондом і вивільнені кошти спрямувати на проведення робіт з соціально-економічного розвитку міста, також передбачено 800 000 грн. як субвенцію районному бюджету на придбання медичного обладнання та забезпечення надання якісних медичних послуг в рамках проведення другого рівня реформи  галузі охорони здоров’я (КНП «Надвірнянська ЦРЛ»). З усіх вищевказаних питань депутатами прийнято позитивні рішення.

З метою залучення коштів фонду регіонального розвитку для реалізації інвестиційних програм  (проектів) в.о.міського голови Тарас Пекарський доповів про співфінансування інвестиційного проекту, що може реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2020 році “Будівництво спортивного плавального басейну (в складі реконструкції Надвірнянської ДЮСШ) по вул.Міцкевича, 3А в м.Надвірна Івано-Франківської області, кошти в сумі 300000  гривень.

Народний депутата України Зіновій Андрійович у своєму виступі зазначив, що в Державному фонді регіонального розвитку цього року передбачені кошти на реалізацію 4 проектів Надвірнянського району, в тому числі на будівництво плавального басейну в м.Надвірна.

Заслухали інформацію заступника міського голови Василя Василенка щодо виконання програм соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, фінансування робіт з екологічного фонду і заходів щодо її реалізації, безпеки та організації дорожнього руху в м.Надвірна за 2019 рік,  виділення коштів із залишку минулого року, встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2020 рік, яка враховуються при вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення),  внесення змін в заходи програм соціально-економічного розвитку на 2020 рік,  житлово-комунального господарства, благоустрою, надання КП “Надвірнаводоканал” дозволу на отримання кредитного ліміту на поточний рахунок, з яких також прийняли позитивні рішення.

Заслухали інформацію секретаря міської ради Тараса Пекарського про виконання програм міського бюджету за 2019 рік та внесення змін до складу постійних комісій міської ради.

Рішенням сесії виділено кошти з бюджету міської ради для надання матеріальної допомоги мешканцям міста, зокрема учасникам АТО та затверджено Регламент “Центр надання адміністративних послуг”, про що доповів керуючий справами Олег Антонюк. Прийнято позитивні рішення про внесення змін у статутні фонди комунальних підприємств, надання згоди відділу освіти Надвірнянської РДА на продовження договорів оренди приміщень їдалень в школа міста; затвердження експертно-грошової оцінки земельних ділянок в м.Надвірна та продаж їх шляхом викупу орендарями; повторне проведення земельних торгів із продажу земельної ділянки на майдані Шевченка.

Також надано дозволи на розробку та затверджено проекти детального плану території, внесено зміни в програму в Програму фінансування робіт з ведення містобудівного кадастру у м.Надвірна на 2020 рік та прийнято до відома виконання цієї програми за 2019 рік за інформацією начальника відділу містобудування та архітектури Світлани Кантор.

Прийнято позитивні рішення з питань про поновлення договорів оренди земельних ділянок, затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою, надання дозволів на розробку проектів із землеустрою, технічних документацій щодо оформлення права користування земельними ділянками, які доповідала спеціаліст-землевпорядник міської ради Лілія Хлопан. Також заслухано інформацію про виконання Програми розвитку земельних відносин та землекористування на території м.Надвірна на 2019 рік.

Завершили сесію оголошенням депутатських запитів і звернень. Зокрема, депутатами підтримано звернення депутатської фракції ВО  «Свобода» до вищого керівництва держави з приводу вбивства українського патріота Артема Мирошниченка та щодо вимоги скасувати закони України від 20.09.2019 року №128-IX “Про внесення змін до Закону України  “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг”, від 20.09.2019 року №129-IX “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг”.

Також Євген Луців звернувся щодо встановлення вказівників з назвами вулиць в районі масиву «Комунальна-Мельничука», а Василь Будзак – щодо встановлення в місті громадських вбиралень.  Депутатами підтримано звернення Надвірнянської міської ради щодо постанови НКРЕКП про встановлення плати за транспортування природного газу.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Січень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31