Надвірнянським медикам доставили експрес-тести на коронавірус (фото) COVID-19 І ГРИП: ЩО МІЖ НИМИ СПІЛЬНОГО І ВІДМІННОГО В Надвірній відбувся етнофестиваль Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в

Українська правда

Володимир Пасько відзвітував за рік роботи РДА

24 лютого у залі засідань адмінбудівлі відбулася зустріч голови РДА Володимира Паська із представниками громадськості краю, під час якої він відзвітував про результати роботи виконавчої гілки влади у 2019 році.
Участь у заході взяли народний депутат України Зіновій Андрійович, заступник голови РДА Ярослав Гундяк, голова районної ради Іван Гурмак, керівник апарату райдержадміністрації Микола Кравчук, в.о. міського голови Тарас Пекарський, голови ОТГ, керівники структурних підрозділів РДА, територіальних органів виконавчої влади та представники засобів масової інформації.
Зазначимо, що звіт голови РДА відбувся відповідно до статті 45 Закону України «Про державну службу».
За словами Володимира Паська, у галузі фінансових ресурсів у районі здійснюється комплекс заходів щодо наповнення дохідної частини бюджету та економного використання бюджетних коштів. Надходження до бюджету району загального та спеціального фонду за 2019 рік з врахуванням трансфертів становлять 1 млрд 76 млн 861 тис. грн. Ріст надходжень в порівнянні з відповідним періодом минулого року (116,4 відсотка), що складає 33 млн. 744 тис. гривень.
Він підкреслив, що обсяг виробництва промислової продукції за січень - вересень 2019 року становить 2 млн 933 тис . гривень. Частка району у загальнообласному обсязі реалізації становила 5,8%, що на 2,0% більше, ніж за відповідний період минулого року.
Розповів Володимир Пасько і про фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища відділом будівництва райдержадміністрації виконанні роботи по наступних об’єктах:
придбані металеві контейнери 22 шт для збору побутових відходів для населених пунктів району ( с. Лоєва, с. Цуцилів) в сумі – 198, 3 тис. грн.;
виконано роботи та профінансовано в повному обсязі по об’єкту "Нове будівництво берегозакріплювальних споруд на р.Бистриця Надвірнянська в с.Зелена участок Фентераль" в сумі 1 млн. 270 тис.грн.;
с. Пнів частково виконано та профінансовано кошти по об’єкту: Нове будівництво берегозакріплювальних споруд на р. Бистриця Надвірнянська в с. Пнів» в сумі 1 млн. 10 тис. грн. в 2020 році планується завершити роботи, додатково залучити екологічні кошти в сумі 487, 2 тис. грн.
Також під час звіту йшлося про роботу галузі культури, зокрема, у 2019 році проведено 30 масових заходів. Провідні творчі колективи району взяли участь у ряді міжнародних, всеукраїнських, обласних фестивалях: "Пісні Опілля", "Яворина", "Дженджур Фист", "Мальований дзбаник", Вознесись Україно", "Барви Карпатського ліжника", "Баюракова бартка", неодноразових виступах в Львівській консерваторії, ХVI міжнародному гуцульському фестивалі у Вижниці, міжнародному фестивалі танцювальних колективів "Ханіоті" в Греції, Румунії. Протягом січня близько 800 учасників фольклорно та вокальних колективів району взяли участь у фестивалі «Файне Різдво у Надвірній».
Збережено інфраструктуру галузі, яка налічує 20 клубних закладів, 30 бібліотек, 3 музеї, 3 школи естетичного виховання, в яких здобувають початкову спеціалізовану мистецьку освіту близько 750 дітей.
Впродовж 2019 року проведено поточних ремонтів в закладах культури на суму 1 млн 640 тис. грн, придбано музичних інструментів, музичної та світлоапаратури на суму 263,4 тис.грн, комп'ютерної техніки на суму 175,1 тис.грн, матеріалів та інвентарю з різних джерел фінансування на суму 379,8 тис.грн. Продовжувались ремонтно-реставраційні роботи на замку XV ст. в с.Пнів.
Окрему увагу у звіті було приділено реформі медичної галузі, впровадженню «Нової української школи» та інклюзивної освіти, сприяння розвитку туристичної галузі та питанням соціального захисту незахищених верств населення і учасників АТО/ООС.
На сам кінець голова РДА подякував голові та депутатському корпусу районної ради, міському, сільським головам, керівникам структурних підрозділів РДА, установ, організацій та підприємств району за співпрацю та зазначив, що завжди готовий до конструктивної критики та зауважень.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Квітень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3