Українська правда

Обговорено нововведенння оплати за доставку газу

В січні всі споживачі газу України та Івано-Франківської області зокрема, отримали окремі рахунки: один за спожитий газ, другий – за послугу з його доставки, адже наприкінці грудня Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) схвалила зміни, які стосуються споживачів газу. Тож рішенням НКРЕКП у 2020 році з рахунків за газ вилучена плата за доставку газу.
До райдержадміністрації надійшло звернення громадсько-політичної ради Надвірнянщини щодо встановлення плати за транспортування газу до споживачів, зв’язку з цим керівництво району та міста зустрілось з громадськістю району.
Участь в зустрічі взяли заступник голови райдержадміністрації Ярослав Гундяк, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, перший заступник голови міської ради Олег Йосипенко, помічник-консультант народного депутата Зіновія Андрійовича Богдан Нагорняк, керуючий Надвірнянським відділенням ПАТ «Івано-Франківськгаз» Ігор Лундяк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та громадськість району.
Ігор Лундяк ознайомив присутніх із нововеденнями на ринку природного газу України та Івано-Франківської області, зокрема. Зазначив, що в державі завершено анбандлінг на газовому ринку. Тож продаж газу відділено від його доставки. Тому споживачі отримуватимуть два різні рахунки: один за газ як товар, - одній компанії, а за його доставку – іншій.
"Вартість доставки газу розраховується індивідуально для кожного клієнта і залежить від використаного ним обсягу газу в минулому «газовому році». «Газовий рік» – це проміжок часу з 1 жовтня по 30 вересня. Щомісячний платіж за доставку газу розраховується так: сума кубів газу, спожитого за «газовий рік», множиться на тариф на доставку. Результат ділиться на 12 рівних платежів, які сплачуються щомісячно впродовж року. Рахунок відображається в Особистому кабінеті на сайті 104.ua у цілодобовому доступі, також його можна одразу оплатити онлайн", - проінформував Ігор Лундяк.
За результатами засідання вирішили подати звернення на розгляд сесії районної ради.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Січень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31