В Надвірній відбувся етнофестиваль Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в Михайло Іваночко проігнорував запрошення комісара отримати повістку до воєнкомата Під судом

Українська правда

Тарас Пекарський взяв участь в засіданні секції секретарів місцевих рад (фото)

В.о.міського голови Тарас Пекарський взяв участь у засіданні профільної секції секретарів місцевих рад на тему «Про організацію роботи секретарів місцевих рад щодо забезпечення прозорості прийняття рішень. Електронне врядування», яке відбулось в Івано-Франківській міській раді 30 січня з ініціативи Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України.

Відкрив захід міський голова Івано-Франківська, засновник секції секретарів при Івано-Франківському регіональному відділенні Асоціації міст України Руслан Марцінків, який привітав його учасників, наголосивши, що секція секретарів місцевих рад – це дієвий інструмент для розвитку громад.

Модерував захід виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук, який підкреслив, що налагодження діалогу між секретарями місцевих рад різних рівнів – це шлях до позитивних змін на місцях.

Секретар Івано-Франківської міської ради Віктор Синишин поінформував присутніх про практику роботи із забезпечення прозорості, залучення громадськості до прийняття рішень, а також акцентував на особливостях електронного врядування, застосування нових інструментів діяльності міської ради.

Керуючий справами Коломийської міської ОТГ Тарас Кухтар розповів про діяльність ЦНАПу та його віддалених територіальних підрозділів, а секретар Печеніжинської селищної ОТГ Олександра Дудінчук поділилася кращими практики участі громадян у прийнятті рішень. Секретар Рогатинської міської ради Галина Богун акцентувала на електронному документообігу. А регіональний представник Уповноваженого ВРУ з прав людини в Івано-Франківській області Людмила Непийвода зосередила свою увагу на практичних аспектах забезпечення органами місцевого самоврядування доступу до публічної інформації.

Також відбулося обговорення змін до законодавства, яке регулює статус депутатів місцевих рад, зміни до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та перспективи їх прийняття.
«АМУ вважає, що недосконалість законів може загальмувати хід реформи. Тому живе спілкування з експертами, інформація про досвід європейських країн та особливо участь секретарів міських рад в обговоренні має допомогти нам спільно напрацювати необхідні пропозиції. Адже секретарі місцевих рад – це стейкхолдери, які забезпечують стабільну роботу органів місцевого самоврядування. Тому зміни у законодавстві мають приймати з урахуванням їх позиції», – підсумував Юрій Стефанчук.
Також на цьому заході обрали нового голову профільної секції секретарів – секретаря Івано-Франківської міської ради Віктора Синишина, - інформує Надвірнянська міська рада.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Лютий 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1