Виставка картин Галини Винник 2020

Українська правда

ДСЮШ

Тарас Пекарський взяв участь в засіданні секції секретарів місцевих рад (фото)

В.о.міського голови Тарас Пекарський взяв участь у засіданні профільної секції секретарів місцевих рад на тему «Про організацію роботи секретарів місцевих рад щодо забезпечення прозорості прийняття рішень. Електронне врядування», яке відбулось в Івано-Франківській міській раді 30 січня з ініціативи Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України.

Відкрив захід міський голова Івано-Франківська, засновник секції секретарів при Івано-Франківському регіональному відділенні Асоціації міст України Руслан Марцінків, який привітав його учасників, наголосивши, що секція секретарів місцевих рад – це дієвий інструмент для розвитку громад.

Модерував захід виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук, який підкреслив, що налагодження діалогу між секретарями місцевих рад різних рівнів – це шлях до позитивних змін на місцях.

Секретар Івано-Франківської міської ради Віктор Синишин поінформував присутніх про практику роботи із забезпечення прозорості, залучення громадськості до прийняття рішень, а також акцентував на особливостях електронного врядування, застосування нових інструментів діяльності міської ради.

Керуючий справами Коломийської міської ОТГ Тарас Кухтар розповів про діяльність ЦНАПу та його віддалених територіальних підрозділів, а секретар Печеніжинської селищної ОТГ Олександра Дудінчук поділилася кращими практики участі громадян у прийнятті рішень. Секретар Рогатинської міської ради Галина Богун акцентувала на електронному документообігу. А регіональний представник Уповноваженого ВРУ з прав людини в Івано-Франківській області Людмила Непийвода зосередила свою увагу на практичних аспектах забезпечення органами місцевого самоврядування доступу до публічної інформації.

Також відбулося обговорення змін до законодавства, яке регулює статус депутатів місцевих рад, зміни до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та перспективи їх прийняття.
«АМУ вважає, що недосконалість законів може загальмувати хід реформи. Тому живе спілкування з експертами, інформація про досвід європейських країн та особливо участь секретарів міських рад в обговоренні має допомогти нам спільно напрацювати необхідні пропозиції. Адже секретарі місцевих рад – це стейкхолдери, які забезпечують стабільну роботу органів місцевого самоврядування. Тому зміни у законодавстві мають приймати з урахуванням їх позиції», – підсумував Юрій Стефанчук.
Також на цьому заході обрали нового голову профільної секції секретарів – секретаря Івано-Франківської міської ради Віктора Синишина, - інформує Надвірнянська міська рада.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Вересень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4