Виставка картин Галини Винник 2020

Українська правда

Комунальники провели реконструкцію насосної станції з влаштуванням каналізаційного колектора (фото)

За останні роки одним з пріоритетних напрямків роботи Надвірнянської міської ради та КП «Надвірнаводоканал» – це розширення мережі каналізування в місті, забезпечення населення якісними послугами з водовідведення та постійне покращення екологічної ситуації в місті. Для цього керівництво міста та комунального підприємства залучають всі можливі фінансові ресурси, щоб забезпечити каналізуванням не тільки житловий фонд, а й приватний сектор.

Одним з наймасштабніших проектів, реалізованих в нашому місті за останні роки є влаштування системи водовідведення району вулиць Комунальна-Мельничука. З 2012 року в даному районі проведено будівництво  каналізаційної мережі протяжністю близько 5 км.

Минулого року Асоціація міст України, членом якої Надвірна вже є біля 20 років, звернулась до Кабінету Міністрів з проханням щодо виділення 1,4 млрд. грн. на підтримку  найактивніших малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Уряд схвалив відповідне рішення і частину цих коштів було передбачено саме на підтримку соціально-економічного розвитку Надвірної та Надвірнянського району.

Зокрема, за рахунок вищевказаних коштів наприкінці 2019 року на території нашого міста здійснено реконструкцію головної каналізаційної насосної станції з влаштуванням напірного каналізаційного колектора та перекачуючої насосної станції на очисних спорудах м.Надвірна

 Крім вищевказаних робіт, за рахунок субвенції з міського бюджету на здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій за рахунок субвенцій з державного бюджету проведено капітальний ремонт об’єктів дорожньої інфраструктури міста та  спрямовано кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво очисних споруд в м.Надвірна.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Вересень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4