Українська правда

ДСЮШ

На сесії Надвірнянської міської ради розглянули 30 питань

У вівторок, 24 грудня, відбулось засідання 38 сесії міської ради під головуванням в.о. міського голови Тараса Пекарського, під час якого прийняли бюджет міста на 2020 рік, Програму соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2020 рік, ряд цільових програм та обговорили важливі питання, що стосуються життєзабезпечення міста, земельних відносин тощо. Секретарем засідання 38  сесії було обрано депутата міської ради Володимира Монастирецького.

Тарас Пекарський розпочав засідання з вшанування пам’яті Героїв України, які віддали своє життя в боротьбі за свободу та незалежність України та оголосив хвилину мовчання за всіма загиблими  героями України. На початку засідання сесії вже за доброю передріздвяною традицією вихованці НСОУ Пласт станиці Надвірна з побажаннями миру та злагоди передали громаді Надвірної Благодатний Вифлиємський вогонь.

Впродовж пленарного засідання було розглянуто 30 питань. 

На засідання сесії також був присутній народний депутат України Зіновій Андрійович, який в своєму виступі підбив підсумки роботи та підняв низку проблем, які стосуються місцевого самоврядування та реформи децентралізації.  

Після обговорення даних питань, депутатами міської ради був прийнятий головний кошторис нашого міста – бюджет, яким визначено доходи  у сумі  60 200 000 грн., у тому числі доходи загального фонду міського бюджету  58 200 000   грн., спеціального фонду міського бюджету  2 000 000 грн. Видаткова частина бюджету становитиме  60 200 000 грн., у тому числі видатки загального фонду міського бюджету  35 748 000  грн., видатки спеціального фонду міського бюджету  24 452 000 грн.  

Начальник управління бухгалтерського обліку і звітності міської ради Ольга Збіглей також доповіла про внесення змін до місцевого бюджету на 2019 рік, передачу матеріальних цінностей та основних засобів, затвердження протоколів комісії з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунального майна, з яких прийняли позитивні рішення.

На сесії затвердили 20 Програм міської ради на 2020 рік, про що доповідали в.о.міського голови Тарас Пекарський, перший заступник міського голови Олег Йосипенко, заступник міського голови Василь Василенко, керуючий справами міської ради Олег Антонюк, начальник відділу архітектури та містобудування Світлана Кантор та начальник відділу земельних ресурсів Лілія Хлопан. А саме прийнято такі Програми: соціально-економічного розвитку м.Надвірна; благоустрою в м.Надвірна; житлово-комунального господарства в м.Надвірна; фінансування робіт з екологічного фонду і заходи щодо її реалізації; безпеки та організації дорожнього руху в м.Надвірна; розвитку місцевого самоврядування в м.Надвірна; розвитку фізичної культури і спорту м.Надвірна; «Духовне життя»; розвитку туризму; збереження культурної спадщини; забезпечення техногенної та пожежної безпеки; мобілізаційних заходів; організації допомоги правоохоронним органам у забезпеченні охорони громадського порядку; протидії проявам терористичного характеру та організованій злочинній діяльності та корупції; профілактики рецидивної злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку; підтримки волонтерського руху; соціального захисту населення; розробки містобудівної документації; ведення містобудівного кадастру та розвитку земельних відносин та землекористування на території м.Надвірна.

На сесії затвердили структуру, чисельність та штатний розпис апарату Надвірнянської міської ради та умови оплати праці, а також Положення відділу надання адміністративних послуг, про що доповідав керуючий справами міської ради Олег Антонюк.

Начальник земельних ресурсів Лілія Хлопан доповіла питання про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул.Рамішвілі урочище «За залізницею» для будівництва міських очисних споруд та передачу в постійне користування КП «Надвірнаводоканал», про що прийнято позитивне рішення.

Депутатами також підтримано спільну заяву до Президента України міських, селищних та сільських голів, голів ОТГ та експертів з питань децентралізації влади і місцевого самоврядування щодо недопущення голосування за законопроект №2598 та проведення відкритого обговорення проекту конституційних змін щодо децентралізації з врахуванням думки лідерів місцевого самоврядування та експертів. Завершили сесію оголошенням депутатських запитів і звернень.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Серпень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6