Українська правда

З початку року відновлено 23 вулиці комунальної форми власності (фото)

Надвірна вже біля 20 років є  членом Асоціації міст України і протягом цього часу керівництво нашого міста з представниками інших територіальних громад, а віднедавна і народний депутат України від 87 округу активно проводять діяльність, спрямовану на відстоювання інтересів місцевих громад. Цього року Асоціація міст України звернулась до Кабінету Міністрів з проханням щодо виділення 1,4 млрд. грн. на підтримку  найактивніших малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Уряд схвалив відповідне рішення і частину цих коштів було передбачено саме на підтримку соціально-економічного розвитку Надвірної та Надвірнянського району.

Зокрема, за рахунок вищевказаних коштів нещодавно на території нашого міста здійснено капітальний ремонт об’єктів дорожньої інфраструктури, а саме: асфальтування частин вулиць Багряного і Замкова.

Варто зазначити, що за останні роки в Надвірній проведено чи не найбільший об’єм робіт по ремонту об’єктів дорожньої інфраструктури. Тільки з початку 2019 за кошти міського  бюджету частково відновлено 23 вулиці  комунальної форми власності, 6 тротуарів і пішохідних доріжок  та 10 прибудинкових територій. В тому числі ряд доріг частково отримали нове асфальтне покриття, а саме вулиці комунальної форми власності Івасюка, Богуна, Відродження, Комунальна, Дем’янчука, Я.Мудрого, Довженка, Набережна, Калнишевського, Молодіжна, К.Левицького, Сірика та заїзд з вулиці Шевченка до міжшкільного навчально-виробничого комбінату. 

Крім ремонту об’єктів дорожньої інфраструктури, субвенція з міського бюджету на здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій за рахунок субвенцій з державного бюджету спрямована на реконструкцію ГКНС з влаштуванням напірного каналізаційного колектора та перекачуючої насосної станції на очисних спорудах м.Надвірна та на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво очисних споруд в м.Надвірна.

Вулиця Багряного

Вулиця Замкова

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка