Володимира Паська призначено головою Надвірнянської РДА (фото) В Надвірній відбувся етнофестиваль Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в Михайло Іваночко проігнорував запрошення комісара отримати повістку до воєнкомата

Українська правда

ДСЮШ

В РДА відбулася зустріч з адвокатами району (фото)

13 грудня 2019 року юридичним відділом апарату Надвірнянської районної державної адміністрації, з нагоди проведення в районі Всеукраїнського тижня права, проведено зустріч з адвокатами району. На вищезазначеній нараді обговорено питання подання та отримання відповідей на адвокатські запити.
Так, згідно з ч. 1 ст. 24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» визначено, що адвокатський запит - письмове звернення адвоката до органу державної влади, органу місцевого самоврядування, їх посадових та службових осіб, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, громадських об’єднань про надання інформації, копій документів, необхідних адвокату для надання правової допомоги клієнту.
Згідно з ч. 2 цієї статті визначено, що орган державної влади, орган місцевого самоврядування, їх посадові та службові особи, керівники підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань, яким направлено адвокатський запит, зобов’язані не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту надати адвокату відповідну інформацію, копії документів, крім інформації з обмеженим доступом і копій документів, в яких міститься інформація з обмеженим доступом.
Також передбачена обов’язковість відповіді на адвокатський запит. Зокрема, чітко встановлюються часові рамки, протягом яких адвокату має бути дана відповідь на направлений запит. Ненадання ж відповіді у встановлений Законом строк тягне за собою притягнення до адміністративної відповідальності посадових осіб, що неправомірно відмовили у наданні інформації, або прострочили надання інформації, або надали неповну або невідповідну дійсності інформацію.
Відповідно до вимог законодавства, до адвокатського запиту додаються посвідчені адвокатом копії свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, ордера або доручення органу (установи), уповноваженого законом на надання безоплатної правової допомоги.
Вимагати від адвоката подання разом з адвокатським запитом інших документів забороняється. Проте, склалася стала практика, коли адвокати не отримують відповідь на адвокатський запит лише у зв’язку з недотриманням ними вимог Закону щодо оформлення запиту. А саме, адвокати не додають до адвокатського запиту ордер або свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю, тому що помилково вважають, що необхідно додавати або ордер, або свідоцтво! Хоча в Законі додатки до адвокатського запиту прописані «через кому».

Світлина від Надвірнянська РДА.

Світлина від Надвірнянська РДА.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

 
+2 #4 Асп 18.12.2019, 07:04
Хто буде відповідати за перевищення повноважень ви пане презик денте так як сказано ще 5 років тому не Робів геть а тут чудо слуги і кидали прийшли і всьо без змін!!! Хочеться одне передати вам слугарі долбані думаю вам не один термін а один рік ще максимум!!!
Цитата
 
 
-1 #3 Михась 17.12.2019, 22:07
Тута хіба один Капак нормальний адвокат бо то решту смітє і розводяги
Цитата
 
 
-1 #2 Михась 17.12.2019, 22:05
Тута хіба Капак один нормальний адвокат, решта всьо смітє
Цитата
 
 
+3 #1 Зе енд 17.12.2019, 10:20
Для всіх людей які мають газове опалення апеляційний суд Києва визнав ціну на газ не обґрунтувану тому всі мають написати заяву в обл газ щоб перерахували ціну за газ поставлений з 15 по 18 роки!!! Порохоботи грабили тепер зе боти граблять а ви раби сидіть тиху і сопіть!!!!
Цитата
 
Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Січень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2