Володимира Паська призначено головою Надвірнянської РДА (фото) В Надвірній відбувся етнофестиваль Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в Михайло Іваночко проігнорував запрошення комісара отримати повістку до воєнкомата

Українська правда

ДСЮШ

Презентовано проект реконструкції транспортної інфраструктури м.Надвірна (фото)

9 грудня,  в Надвірнянській міській раді було презентовано робочий проект та представлено проектно-кошторисну документацію щодо реконструкції транспортної інфраструктури м.Надвірна, які були розроблені компанією UCG під керівництвом Віктора Загреби, радника міністра інфраструктури, фахівця з безпеки дорожнього руху. Участь у презентації взяли автори проекту: Володимир Гринішак -директор ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр», начальник відділу інвестиційної політики і муніципального розвитку міської ради Тарас Новосельський; народний депутат України Зіновій Андрійович, керівництво Надвірнянської міської ради, зокрема в.о.міського голови Тарас Пекарський, представники Надвірнянського відділу поліції, а саме начальник Микола Сидорук, депутати та члени виконавчого комітету міської ради.

Нагадаємо, що Надвірна цього року стала переможцем проекту «Стала мобільність – реконструкція транспортної інфраструктури м.Надвірна», який впроваджується в рамках програми Уряду Швеції та ПРООН “Посилене партнерство, для сталого розвитку”, що реалізовується за фінансової підтримки Уряду Швеції. Мета проекту – впорядкувати транспортну систему міста для забезпечення безпечного пересування шляхами, які ведуть до навчальних закладів, сприяти забезпеченню потреб у вільному, безпечному, екологічно чистому та сталому пересуванні містом для всіх груп населення.

Загалом концепція реорганізації дорожнього руху передбачає перегляд ширини проїзної частини і звуження смуг руху. Таким чином вивільняється додатковий простір як для впорядкування вуличного паркування, так і виділення місць під велосипедні смуги або узбіччя для зручного вело руху. Також  – «острівці безпеки» на переходах, напрямні острівці між зустрічними потоками на складних перехрестях. Самі перехрестя будуть зменшені до таких розмірів, щоб проїзд перехресть і перехід частини вулиць був максимально швидким, зручним і безпечним. З обох кінців центральної вулиці міста (вул.Чорновола) будуть влаштовані розв’язки кільцевого типу. Також будуть встановлені  2 світлофорні об’єкти біля освітніх закладів, а саме: по вул.Мазепи біля Надвірнянської ЗОШ №2 та по вул.Чорновола біля Надвірнянської ЗОШ №1.  В рамках проекту впорядкується дорожня розмітка. Завдяки впровадженню вищевказаних заходів будуть забезпечені належні умови для безпечного пересування містом велосипедистів, пішоходів та людей з обмеженими фізичними можливостями. Орієнтовна вартість проекту становить близько 2,4 млн. грн.

Під час зустрічі всі присутні активно обговорювали проект, висловлювали свої зауваження та пропозиції. Варто зазначити, що до кінця року планується проведення відповідної експертизи робочого проекту та проектно-кошторисної документації.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Січень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2