Українська правда

На 37-й сесії Надвірнянської міської ради (фото)

В четвер, 5 грудня, відбулось засідання чергової 37 сесії міської ради під головуванням в.о. міського голови Тараса Пекарського, під час якого обговорили важливі питання, що стосуються життєзабезпечення міста. Секретарем засідання 37  сесії було обрано депутата міської ради Миколу Бойчука.

Тарас Пекарський розпочав сесію з вшанування пам’яті жертв голодоморів, політичних репресій та всіх Героїв України, які віддали своє життя в боротьбі за свободу та незалежність України.

 Впродовж пленарного засідання  розглянуто 95 питань.

Заслухано інформацію начальника управління бухгалтерського обліку і звітності міської ради Ольги Збіглей про виконання місцевого бюджету м.Надвірна за 9 місяців 2019 року, внесено зміни до місцевого бюджету на 2019 рік, внесено зміни в Програми соціально-економічного розвитку, благоустрою, розвитку житлово-комунального господарства, розвитку земельних відносин та землекористування на 2019 рік, затверджено безоплатну передачу матеріальних цінностей та затверджено протокол комісії з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунального майна.  

Також згідно рішення сесії знято з балансу КП «Надвірнянський житловик» багатоквартирний житловий будинок № 3 по вул.Франка в м.Надвірна та передано його на баланс ОСББ «Франка 3», про що доповів заступник міського голови Василь Василенко.

Рішеннями міської ради надано згоду на включення Краснянської та Ліснотарновицької  територіальної громади до складу Надвірнянської потенційної міської ОТГ. Також за інформацією секретаря міської ради Тараса Пекарського внесено зміни в програми міської ради на 2019 рік: розвитку місцевого самоврядування, розвитку фізичної культури і спорту та «Духовне життя».

Згідно рішення міської ради виділено кошти з бюджету міської ради для надання матеріальної допомоги, в тому числі учасникам АТО та внесено зміни в заходи Програми безпеки та організації дорожнього руху в м.Надвірна на 2018-2020рр., про що доповів керуючий справами Олег Антонюк.

Депутатами міської ради прийнято позитивні рішення, з яких доповідав начальник юридичного відділу Ярослав Дем’янчук, а саме щодо продовження дії договорів оренди приміщень та затвердження експертної оцінки орендованої земельної ділянки і продажу її шляхом викупу орендарем.

Депутатами надано дозволи на розробку та затверджено проекти детального плану території за інформацією спеціаліст відділу містобудування та архітектури Мар’яна Іваніщак, а також внесено зміни в Програму фінансування робіт з розробки містобудівної документації та ведення містобудівного кадастру в м.Надвірна на 2019 рік.

Прийнято позитивні рішення з питань поновлення, припинення договорів оренди земельних ділянок, надання згоди на суборенду, викуп, затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою, надання дозволів на розробку проектів із землеустрою, технічних документацій щодо оформлення права користування земельними ділянками, які доповідала начальник відділу земельних ресурсів міської ради Лілія Хлопан. Завершили сесію оголошенням депутатських запитів і звернень. Зокрема, Євген Луців звернувся щодо встановлення дорожнього знаку «Обгін заборонено» на вул.Мазепи та незадовільного стану потічка Підзамче в районі вул.Чорновола, а Анжеліка Дроздик – про облаштування пішохідної доріжки між будинками №3 і 5 по вул.Котляревського, заміну вікон в будинку №3, 5 та капремонт електропроводки в будинках №5 по вул.Котляревського.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Серпень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6