Українська правда

ДСЮШ

Представників надвірнянських ОСББ навчали фінансовій дисципліні (фото)

Цього року в Надвірній активно впроваджується міжнародний проект ЄС/ПРООН «ОСББ для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES), основна мета якого –  мобілізація співвласників житла в багатоквартирних будинках в Україні та їх мотивація щодо підвищення рівня енергоефективності власних будинків.

Сьогодні в міській раді в рамках даного проекту відбувся тренінг “Фінансова дисципліна в ОСББ” для представників об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Навчання провели Леся Попелюх – координатор ПРООН з цілей сталого розвитку в Івано-Франківській області, Владислав Тимошенко – регіональний консультант Програми підтримки Фонду енергоефективності України та Геннадій Пономаренко – начальник  управління житлової політики департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради. Участь у тренінгу прийняли представники ресурсного центру Надвірнянської міської ради, ініціативних груп та ОСББ міста.

На початку заходу Леся Попелюх привітала всіх працівників міської ради з професійним святом – Днем місцевого самоврядування та побажала сміливих рішень, рішучих і далекоглядних дій, подальших перемог і успіхів у реалізації різного роду проектів. Під час тренінгу обговорили питання фінансової, податкової та внутрішньої звітності ОСББ, кошторис і цільові фонди в ОСББ , а також стратегії розвитку ОСББ тощо. Варто зазначити, що цього року в рамках вищевказаного проекту для  представників об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Надвірної було вже проведено ряд тренінгів та семінарів, що стосуються створення та ефективного функціонування ОСББ.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Серпень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6