Володимира Паська призначено головою Надвірнянської РДА (фото) В Надвірній відбувся етнофестиваль Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в Михайло Іваночко проігнорував запрошення комісара отримати повістку до воєнкомата

Українська правда

37-річний Пасько з досвідом і з двома вищими освітами

Згідно даних про керівника Надвірнянської РДА, вказаних на сайті райдержадміністрації, Володимир Пасько народився 1982 року, має дві вищі освіти - фінансист та інженер лісового господарства. Має певний досвід приватної підприємницької діяльності, обіймав керівні посади у різних підприємствах та обирався депутатом Тисменицької районної ради.

Пpацює   головою Надвірнянської районної державної адміністрації Івано-Франківської області
     
Громадянство   громадянин України
     
Число, місяць і рік народження   02 червня 1982 року
     
Місце народження   м. Івано-Франківськ
     
Освіта   повна вища‚ 2005 р.‚ Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, фінанси та аудит;

 

 

повна вища‚ 2019 р.‚ Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, інженер лісового господарства

     
Науковий ступінь, вчене звання   не має
     
Володіння мовами   українською, російською – вільно,англійською ­­­­– зі словником­
     
Нагоpоди, почесні звання   не має

 

 

     
Прийняття Присяги державного службовця   не приймав
     
Ранг державного службовця   не має
     
Загальний стаж роботи   20 років 8 місяців
     
Стаж державної служби   не має
     
Депутат ради   депутат Тисменицької районної ради з 2006 по 2010 роки
     
Стягнення   не має
     
Т р у д о в а   д і я л ь н і с т ь

 

 

     
09.1999 – 06.2005   студент  Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника;

 

м. Івано-Франківськ

 

2004 – 2010­   приватний підприємець
11.2010 – 06.2011   директор Івано-Франківської філії  ДП “Укррезерв”; м. Івано-Франківськ

 

 

04.2012 – 12.2014   директор  ПСК “Скіф”;

 

м. Івано-Франківськ

01.2015 – 06.2015   в. о. голови правління Надвірнянського районного споживчого товариства;

 

м. Надвірна Івано-Франківської області

 

06.2015 – 12.2019   голова правління Надвірнянського районного споживчого товариства;

 

м. Надвірна Івано-Франківської області

       

 

12.2019 по цей час                           голова Надвірнянської районної державної

адміністрації; м. Надвірна

Івано-Франківської області

Компетенція
Здійснює загальне керівництво діяльністю районної державної адміністрації, координує роботу заступника голови та керівника апарату районної державної адміністрації.
Вирішує основні питання взаємодії з центральними органами державної виконавчої влади, обласною та районною радами, обласною та районними державними адміністраціями, органами місцевого самоврядування та їх виконавчими комітетами.

Веде питання: фінансів; податкової роботи; кадрової політики; правоохоронної діяльності; забезпечення законності, прав і свобод громадян; міжнародних та зовнішньоекономічних відносин; інвестиційної політики.
Керує діяльністю: управління фінансів райдержадміністрації; юридичного відділу апарату райдержадміністрації; відділу інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та організаційної роботи апарату райдержадміністрації; відділу оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації, головного спеціаліста – уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації.
Координує діяльність: управління Державної казначейської служби України у Надвірнянському районі; Надвірнянського відділу поліції Головного управління поліції в Івано-Франківській області; Надвірнянським районним відділом ДВС Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області.

Забезпечує взаємодію: з президією районної ради; Надвірнянською місцевою прокуратурою району; Надвірнянським районним судом; міжрайонним відділом управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області; Надвірнянським районним військовим комісаріатом; військовою частиною, дислокованою на території району (А – 1807).
Очолює: колегію районної державної адміністрації; район територіальної оборони № 10; комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій; комісію з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації; постійно діючу комісію з питань розгляду звернень громадян; районну групу з сприяння проведенню децентралізації влади; робочу групу райдержадміністрації з питань допомоги у формуванні бюджетів місцевих рад району.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

 
+1 #5 Асп 18.12.2019, 07:08
А досвід набирав коли рейдером ходив спочатку під яником потім під порохом тепер під зе ботом короче досвід віджимати і грабити 100 процентний !!! А для вас раби системи хочеться сказати одне усіх
Нас кинули і дальше кидають!! А ви служіть бо терпіння в труд мож все перетруть !!! Головне що за копійки але у вас в спаці піару більше!!!
Цитата
 
 
0 #4 Z 14.12.2019, 02:48
По його фейсу видно-два Гарварди з Оксфордом КІНЧИВ.
Цитата
 
 
0 #3 Зе енд 12.12.2019, 01:36
Бля та цей чудак очолює всьо шо мож та він походу всьо під себе хоче піджати щоб потім з братвою ділитись а ви раби служіть аферистам вони кинуть вам кусок кістки щоб ви долизали і по життю були голодранці!!! Бо сталінська система процвітає зроби всіх бідняка ми а потім дай трохи і всі щасливі!!!
Цитата
 
 
+1 #2 Зе енд 12.12.2019, 01:09
Зрозуміло одне що наш чудо новий президент здав інтереси нації тому що підписав Мінські угоди!!! То на пороха відкрили кримінальну справу а на зоро трохи треба почекати!!! Одне хочеться сказати що всі хто зливають інтереси нації просто колись пропадуть!!! Зе президент не слуга народу а аферист з народу!!!!
Цитата
 
 
0 #1 Володимир 06.12.2019, 11:45
Де цих борундуків беруть,то якийсь розплідник в районі функціонує?Таки м кадрам пасує керувати базаром торговиця
Цитата
 
Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Січень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2