Українська правда

ДСЮШ

В місті покращили водопостачання (фото)

Враховуючи показники та результати роботи Надвірнянської міської ради, 2019 рік можна оцінити позитивний для Надвірної, адже тенденція росту та сталого розвитку спостерігається в усіх сферах життєдіяльності міста. Одним із пріоритетних напрямків роботи житлово-комунального господарства є надання населенню м.Надвірна якісних послуг з водопостачання та водовідведення. Належне функціонування мереж  водно-каналізаційного господарства є одним з найважливіших соціально-економічних показників розвитку міста. Тому в Надвірній системно та регулярно проводяться роботи по розширенню мереж водопостачання і водовідведення, протягненню та будівництву нових водогонів і каналізаційних колекторів; забезпеченню нових окремих житлових масивів та мікрорайонів якісним водопостачанням і водовідведенням.

Так, з початку 2019 року силами КП «Надвірнаводоканал» здійснено капітальний ремонт водопроводу з влаштуванням свердловини по вул.Комарова, влаштування водопостачання по вул.Молодіжна, капітальний ремонт водопроводу по вул.О.Степанівни, капітальний ремонт водопровідних вводів до багатоповерхових будинків житлового фонду міста, а саме:  вул.Грушевського, 8, 9, 10; вул.Кобринської, 12; вул.Петрушевича, 5; вул.Франка, 3.

 Також цього року проведено ремонт водопроводу до дитячої лікарні. Всі роботи виконані силами КП «Надвірнаводоканал». Необхідність проведення даних робіт зумовлено тим, що мережі трубопроводів на даній ділянці були вже фізично зношені та морально застарілі. З метою забезпечення дитячої лікарні належним наданням послуг з водопостачання, унеможливлення на даному водогоні виникнення аварійних ситуацій, його капітальний ремонт було включено в Програму соціально-економічного розвитку міста Надвірна на 2019 рік.

Загальна протяжність мережі складає 470 м/п. Під час її реконструкції використано метод санації, який не передбачає демонтажу старого трубопроводу. Його суть полягає у введенні в існуючий трубопровід високоміцної корозійностійкої поліетиленової труби. На відміну від траншейного способу  ремонту водопроводу, метод санації не вимагає великого обсягу земляних робіт. Проведення даних робіт покращить тиск води, мінімізує втрати та унеможливить виникнення аварійних ситуацій.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Серпень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6