Петро Порошенко зустрівся з надвірнянськими захисниками (фото) Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео)

Українська правда

ДСЮШ
19.02.19

Степан Северилов взяв участь в розробці стратегії розвитку Делятинської ОТГ

Відбулося перше засідання робочої групи з питань розробки стратегії розвитку Делятинської об’єднаної територіальної громади до 2027 року за участю експертів Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» і Мінрегіону.
Відкрив засідання робочої групи голова Делятинської ОТГ Богдан Клим’юк, який наголосив на важливості передбачення у стратегії розвитку об’єднавчих проектів. Адже у форматі ОТГ працюють лише рік, тож

...
19.02.19

Міська рада оголошує конкурс на посаду, на якій необхідне знання трьох іноземних мов

Надвірнянська міська рада
оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу інвестиційної політики та муніципального розвитку міської ради
 
Вимоги щодо кандидатів: повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, за напрямком підготовки в галузі економіки (міжнародні відносини), стаж роботи за фахом не менше 3-х
...
18.02.19

На сесії Надвірнянської міської ради розглянули 56 питань (фото)

У четвер, 14 лютого, відбулось засідання 31 сесії міської ради під головуванням міського голови Зіновія Андрійовича, під час якого заслухали звіт міського голови за 2018 рік, виконання дохідної та видаткової частини міського бюджету, плану соціально-економічного розвитку м.Надвірна, цільових програм за 2018 рік та обговорили важливі питання, що стосуються життєзабезпечення міста, земельних відносин

...
18.02.19

До Дня Героїв Небесної Сотні

У Надвірнянській районній державній адміністрації відбулася нарада з підготовки заходів до вшанування та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. 20 лютого о 13.00 год. Віче пам’яті на майдані Шевченка біля стели Героїв Небесної Сотні. Під час віче представники духовенства проведуть молебень, а учасники заходу хвилиною мовчання вшанують Героїв та покладуть лампадки до стели Героям Небесної Сотні. Також під час молебню діти відпустять у небо 100 гелевих кульок.
Того ж дня керівництво

...
18.02.19

20 суб’єктів господарювання змагалися за приміські маршрути загального користування

В районній державній адміністрації відбулося засідання районного конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району (внутрішньорайонні маршрути), утвореного розпорядженням голови районної державної адміністрації від 09 січня 2019 року №8.
Участь у конкурсі взяли 20 суб’єкти господарювання – пасажирські перевізники.
На

...
18.02.19

Нарада щодо дотримання перевізниками умов договору

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Зеленчука та начальника управління Укртрансбезпеки в Івано-Франківській області Олега Суковатого відбулася нарада щодо дотримання перевізниками умов договорів про перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміському автобусному маршруті загального користування.
У ході наради були розглянуті та узгоджені усі організаційні питання, що стосуються перевезення та прийняті відповідні рішення щодо проведення

...
18.02.19

Звіт міського голови Зіновія Андрійовича за 2018 рік

Шановні надвірнянці!

На виконання Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” щодо обов’язкового щорічного звіту, а також з метою прозорості та відкритості діяльності Надвірнянської міської ради, забезпечення відкритого діалогу між владою та громадою, пропоную для обговорення громадськістю звіт про роботу Надвірнянської міської ради за 2018 рік.

Нам випала доля працювати у нелегкий період державотворення та утвердження

...
13.02.19

Міська рада проводить конкурс молодіжних проектів

Міська рада проводить конкурс проектів з вирішення проблем розвитку молоді міста Надвірна. Основні напрямки проектів, за якими розробляються проекти:

Напрям 1. Попередження негативних проявів у дитячому та молодіжному середовищі. Пропаганда здорового способу життя. Оздоровлення дітей та молоді.

Напрям 2. Формування лідерських якостей дітей та молоді, заохочення їх до активної участі в суспільних процесах. Громадянське та патріотичне виховання дітей, підлітків та молоді,

...
11.02.19

В РДА обговорили підготовку до виборів Президента України

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Зеленчука відбулася нарада щодо доручення Прем’єр-міністра України від 25.01.2019 №3033/0/1-19 про виконання положення Закону України “Про вибори Президента України”(далі-Закон) щодо виборів Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року. За підсумками наради начальникам відділів, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та керівникам установ дано доручення:
Начальнику Надвірнянського

...
11.02.19

Між пацієнтами та лікарями укладено 30377 декларацій

З 01.01.2019 року комунальне підприємство «Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги» Надвірнянської районної ради обслуговує 79937 мешканців району.
Станом на 11.02.2019 року укладено 30377 декларацій між пацієнтами та лікарями, що складає 38%.
Лідерами серед лікарів щодо кількості підписаних декларацій є:
• сімейні лікарі – С.Бот, Х Дмитрук, Р.Юрчило, І.Фабрика
• терапевти – Л.Зінкевич, М.Ставарська, Г.Ємельянчук, О.Горбова, О.Зінько

...
11.02.19

В районній раді відбувся День депутата та засідання постійних комісій

7 лютого 2019 року під головуванням голови районної ради Івана Гурмака в Надвірнянській районній раді відбувся День депутата. Районні обранці попередньо розглянули матеріали чергової XХV сесії районної ради сьомого скликання, проведення якої передбачено 21 лютого.
На порядку денному 10 основних і низка додаткових питань. Районним обранцям пропонується заслухати:
1. Про звіт голови районної ради
2. Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми

...
31.01.19

Відбувся семінар-навчання по призову громадян

За участі керівника апарату районної державної адміністрації Миколи Кравчука відбувся семінару-навчання міського, селищного, сільських голів місцевих рад району, голів ОТГ.
Під час семінару-навчання було обговорено ряд важливих питань, а саме:
1. Про результати призову громадян Надвірнянського району і Яремчанської міської ради на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом.
2. Можливість дофінансування медичних закладів (ФАПи), що

...
30.01.19

Працівники заповідника "Горгани" завітали до Надвірнянської міської ради (фото)

Працівники сектору еколого-освітньої роботи природного заповідника «Горгани» завітали до Надвірнянської міської ради, щоб провести інформаційну кампанію з нагоди відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь. Тема заходу: «Ми не безсилі у протидії змінам клімату. Водно-болотні угіддя допомагають нам». Мета – інформування громадськості з питань необхідності збереження водно-болотних угідь.

Завідувач сектору Людмила Кравчук розповіла, що 2 лютого знаменує дату підписання (1971

...
29.01.19

14 лютого – чергова 31 сесія Надвірнянської міської ради

14 лютого 2019 року відбудеться засідання чергової тридцять першої сесії Надвірнянської міської ради сьомого скликання. Початок роботи сесії о 10.00 год. у залі засідань Надвірнянської міської ради.
На розгляд сесії виносяться такі питання:
    Звіт міського голови за 2018 рік
    Про виконання дохідної і видаткової частини бюджету за 2018 рік.
    Про виконання Плану СЕР за 12 місяців 2018 року
    Про виконання Програм міського бюджету за 2018 рік
    Про

...
28.01.19

У РДА обговорили питання будівництва амбулаторії у селі Пнів

25 січня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Зеленчука відбулася нарада щодо будівництва нової амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селі Пнів. Участь у роботі взяли директор КП «Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги» Надвірнянської районної ради Емілія Сем’янів, начальник управління фінансів РДА Леся Свідрак, начальник відділу архітектури, містобудування, містобудівного кадастру та житлово-комунального господарства

...
28.01.19

Андрійович: "В Україні відкрився ще один фронт знущання над органами місцевого самоврядування" (фото)

24 січня в м.Івано-Франківськ відбулися збори уповноважених представників органів місцевого самоврядування – членів Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України. Участь у зборах прийняли представники Івано-Франківського РВ АМУ, очільники міста та об’єднаних територіальних громад Прикарпаття. Під час зустрічі обговорили питання проблем органів місцевого самоврядування, зокрема на ринку електроенергії, а також комплексного вирішення нагальних проблем підприємств ЖКГ і,

...
23.01.19

24 січня – 30 позачергова сесія Надвірнянської міської ради

Як повідомили в міській раді, 24 січня 2019 року відбудеться засідання позачергової 30 сесії Надвірнянської міської ради сьомого скликання. Початок роботи сесії о 17.00 год. у залі засідань Надвірнянської міської ради.
На розгляд сесії виносяться такі питання:
Про оренду цілісного майнового комплексу котельні на вул.Княгині Ольги, 9 у м.Надвірна для надання послуг теплопостачання споживачам центральної частини міста Надвірна(орендар – ТзОВ «СТРУМОК»).
Про оренду приміщення

...
21.01.19

Скликається двадцять п'ята сесія Надвірнянської районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 10.01.2019 № 3-р скликається двадцять п'ята сесія районної  ради сьомого скликання. Пленарне засідання сесії районної  ради заплановано провести 21.02.2019 о 10-ій годині в залі засідань районної ради.
В порядок денний сесії включені питання:
1. Про звіт голови районної ради.
2. Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2018 рік.
3. Про

...
18.01.19

Керівництво РДА відвідало сім’ю полоненого моряка Андрія Ейдера

Уже другий місяць поспіль увага українського суспільства прикута до долі військовополонених моряків, судна яких обстріляли у Керченській протоці спецназівці ФСБ, за, начебто незаконний перетин державного кордону Російської Федерації. Зараз моряків утримують під арештом в слідчому ізоляторі у Москві. 15 січня Російський суд обрав полоненим запобіжний захід тримання під вартою до 24 квітня 2019 року. З тривогою за подіями у Москві спостерігає батько наймолодшого моряка Андрія Ейдера –

...
17.01.19

Надвірнянщина урочисто відзначить 100-річчя проголошення незалежності УНР та День Соборності України

У вівторок, 22 січня, Надвірнянщина відзначатиме 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки та День Соборності України. Відтак, об 11.00 год. на майдані Шевченка відбудеться Молитва за Україну та покладання квітів до Стели Героїв Небесної Сотні, Могили борцям за волю України.
о 12.00 год. в залі засідання райдержадміністрації відбудеться засідання круглого столу «Історичний шлях до Дня Соборності України» за участю керівництва

...
16.01.19

Міська влада постійно підтримує учасників АТО

Вже четвертий рік поспіль на східних рубежах України триває російсько-українська війна, де тисячі військовослужбовців захищають незалежність та територіальну цілісність нашої держави. Сьогодні одним із пріоритетних завдань, які ставить перед собою керівництво Надвірнянської міської ради та депутатський корпус  – це підтримка учасників АТО та їх родин.

Щороку в бюджеті міста передбачено кошти на виплату матеріальної допомоги громадянам, у т. ч. учасникам АТО. У 2014-2018 роках

...
14.01.19

Триває облаштування вуличного освітлення Надвірної (фото)

Вуличне освітлення – це одна з найважливіших складових благоустрою міста, і, перш за все, безпека мешканців у вечірній і нічний час. Щороку силами КП «Надвірнакомунсервіс» виконуються роботи по будівництву нових мереж вуличного освітлення, реконструкції, відновленню та модернізації існуючих ліній.

Тільки з початку 2018 року облаштовано зовнішнє освітлення на понад 20 вулицях, провулках та прибудинкових територіях. Тільки за останніх 3 місяці змонтовано нових ліній загальною

...
08.01.19

Триває заміна вікон в будинках житлового фонду міста (фото)

Останніми роками Надвірнянською міською радою успішно реалізовано ряд проектів, спрямованих на підвищення рівня  енергоефективності та енергозбереження. З метою зменшення видатків на енергетичні ресурси, забезпечення теплоізоляції під час опалювального сезону та покращення естетичного вигляду в будинках житлового фонду міста та в кількох освітніх закладах було проведено заміну вікон в місцях загального користування.

Так, в 2008-2010 рр. проведено заміну вікон на сходових клітках у

...
04.01.19

Надвірнянська міська рада працюватиме у суботу 5 січня 2019 року

Згідно розпорядження міського голови від 02.01.2019 року №1-р “Про перенесення робочих днів у 2019 році”, враховуючи протокол засідання профспілкового комітету міської ради, з метою забезпечення раціонального використання робочого часу, для працівників та структурних підрозділів Надвірнянської міської ради робочий день з вівторка 8 січня 2019 року перенесено на суботу 05 січня 2019 року.

25.12.18

У Ланчинській ОТГ встановили зовнішнє освітлення на п'яти вулицях

Віднедавна жителі Ланчинської ОТГ зможуть спокійно ходити у темний час доби, бо п'ять вулиць населеного пункту забезпечили сучасним вуличним освітленням. Нові ліхтарі, які встановили в Ланчинській ОТГ, з’явилися завдяки зусиллям депутата Івано-Франківської обласної ради Михайла Іваночка. На освітлення вулиць за зверненням свободівця, були виділені кошти із обласного бюджету ще в травні-червні 2018 року, зокрема з програми зовнішнього освітлення Івано-Франківської області в сумі 270 тис.

...
25.12.18

Cесія міськради: новий депутат, бюджет та геплан (фото)

У п’ятницю, 21 грудня, відбулось засідання двадцять дев’ятої сесії міської ради під головуванням міського голови Зіновія Андрійовича, під час якого затвердили Генеральний план м.Надвірна, прийняли бюджет міста на 2019 рік, Програму соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2019 рік, ряд цільових програм та обговорили важливі питання, що стосуються життєзабезпечення міста, земельних відносин тощо.

Міський голова розпочав засідання з вшанування пам’яті Героїв України, які віддали

...
21.12.18

На Надвірнянщині триває впровадження заходів щодо роботи "Нової української школи"

19 грудня голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, голова районної ради Іван Гурмак спільно з начальником відділу освіти РДА Степаном Севериловим та депутатом Івано-Франківської обласної ради Юрієм Голінеєм побували у Краснянській ЗОШ І-ІІІ ст.
Під час візиту посадовці оглянули навчальний заклад та передали нове обладнання для 1-их класів в рамках впровадження Концепції «Нова українська школа».
За кошти обласного бюджету в сумі 60 тис. грн. закуплено станції друку, ноутбуки

...
21.12.18

На прийомі у головного поліцейського області запропонували навчати англійської мови місцевих полісменів

20 грудня, Володимир Голубош здійснив виїзний прийом громадян у Надвірній. Всі охочі змогли звернутись до керівника обласної поліції зі своїми скаргами, проблемами та пропозиціями .
Також Володимир Голубош зустрівся з головою районної державної адміністрації та міським головою Надвірної, заступником прокурора району та головами ОТГ. Обговорили ряд питань, що стосуються спільної діяльності у протидії злочинності на території району.
Очільник обговорив із надвірнянцями питання, які

...
19.12.18

Начальник поліції Івано-Франківщини зустрінеться з надвірнянцями

Керівник прикарпатської поліції проведе виїзний прийом громадян у м. Надвірна. 20 грудня 2018 року об 11 годині начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області полковник поліції Володимир Голубош (Volodimyr Holubosh) проведе особистий прийом громадян.
Прийом проводитиметься в Надвірнянському відділі поліції за адресою вул. Шевченка, 3.
Про це інформує сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

19.12.18

Мер розпорядився "боротися" з бурульками (документ)

Враховуючи складні погодні умови, викликані низькою температурою, значним випаданням снігу та з метою попередження травматизму, міський голова Зіновій Андрійович видав розпорядження від 13.12.2018 року №180-р “Про організацію боротьби з бурульками, зсувом снігу та очистку дахів від снігу”.

...
Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Лютий 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3