Надвірнянським медикам доставили експрес-тести на коронавірус (фото) COVID-19 І ГРИП: ЩО МІЖ НИМИ СПІЛЬНОГО І ВІДМІННОГО В Надвірній відбувся етнофестиваль Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в

Українська правда

06.04.20

+30 осіб з коронавірусом, хворі з Зеленої, Тисменичан, Делятина та Гаврилівки

За даними КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня» Надвірнянської районної ради з 12.03.2020р. на території Надвірнянського району зареєстровано 140 осіб з підозрою на випадок гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19. У всіх осіб відібрано проби та відправлено на лабораторне дослідження.
Станом на 06.04.2020р. отримано 60 результатів, з них: 30 – позитивних (м. Надвірна – 21, с. Білі Ослави -1, с. Заріччя – 1, с. Битків – 2, с. Зелена – 2, с.

...
06.04.20

Лікування хворих на коронавірус в Надвірнянській ЦРЛ має бути безкоштовним

Пацієнти, в яких підтверджено діагноз COVID-19, отримуватимуть медичні послуги безкоштовно. Про це 3 квітня час щоденного онлайнбрифінгу зазначив т.в.о. голови обласної державної адміністрації Віталій Федорів.
«Що ж до лікування хворих на COVID-19, то хочу зазначити, що всі пацієнти, в яких підтверджено дане захворювання, отримуватимуть медичні послуги безкоштовно», - наголосив Віталій Федорів.
За його словами, медичні заклади Прикарпаття уклали договори із Національною службою

...
06.04.20

В лікарні Надвірної один працівник захворів на коронавірус

Як повідомив керівник надвірнянської лікарні Сергій Ємельянчук ТРК "Надвірна", станом на 2 квітня 2020 року в надвірняській лікарні перебувало 126 хворих з пневмоніями, майже 100 осіб здали аналіз ПЛР в лабораторію, з яких 13 підтверджених випадків, 12 негативних, решту в роботі.
Також Сергій Ємельянчук повідомив, що один працівник лікарні також захворів на коронавірус, аналіз підтверджено лабораторно.

04.04.20

Уряд посилив обмеження під час карантину: що заборонено

Відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі — COVID-19), з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 р. Кабінет

...
04.04.20

Пекарський закликає під час епідемії допомогти самотнім та немічним особам

Шановні надвірнянці! Найбільш вразливими до викликів сьогоднішньої епідемічної ситуації є люди похилого віку, одинокопроживаючі, особи з інвалідністю, ті, хто в силу різних життєвих обставин не мають можливості самотужки піти до магазину чи аптеки. Цим людям потрібна наша допомога. У час пандемії коронавірусу звертаюсь до всіх небайдужих надвірнянців: якщо у Вас по сусідству проживають люди, які перебувають у групі ризику, допоможіть їм у придбанні продуктів, ліків та предметів першої

...
03.04.20

Міська рада просить довідки про склад сім‘ї для відміток залишати в поштовій скринці

З метою мінімізації ризиків поширення інфекційного захворювання COVID-19 на період оголошення надзвичайної ситуації в Івано-Франківській області, довідки про склад сім’ї (для отримання відмітки про землю) просимо залишати в поштовій скриньці міської ради. Довідка з відміткою буде передана спеціалістами міської ради до ЦНАП наступного дня о 9.00 год.
За додатковою інформацією звертатися за телефонами:(03475)22430 та (03475)23024.

02.04.20

Пасько привіз надвірнянській лікарні апарат штучної вентиляції легень (фото)

За сприяння голови Надвірнянської райдержадміністрації Володимира Паська небайдужі підприємці з Івано-Франківська (Івано-Франківська клініка «ОлВет») безкоштовно передали в користування КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня» апарат штучної вентиляції легень, який вкрай необхідний в гострих випадках пацієнтам з коронавірусною інфекцією.
Також торгова мережа «Копійочка» передала Надвірнянській ЦРЛ дезінфектори, засоби індивідуального захисту та розхідні матеріали для надання

...
02.04.20

Ситуація із захворюваності населення на COVID-19 в нашій області ускладнюється

Сьогодні т. в. о. голови облдержадміністрації Віталій Федорів провів спільне засідання регіонального штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру та обласної комісії ТЕБ та НС.
Участь в обговоренні взяли голова Надвірнянської районної державної адміністрації Володимир Пасько, керівник апарату РДА Микола Кравчук, окремі керівники структурних підрозділів РДА та керівники медичних закладів району.
Розпочинаючи засідання, очільник Прикапаття

...
02.04.20

В районі 13 підтверджених нових випадків COVID-19, з підозрою 95 осіб

За даними КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня» Надвірнянської районної ради з 12.03.2020р. на території Надвірнянського району зареєстровано 95 осіб з підозрою на випадок гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19. У всіх осіб відібрано проби та відправлено на лабораторне дослідження.
Станом на 02.04.2020р. отримано 25 результатів, з них: 13 – позитивних (м. Надвірна – 10, с. Білі Ослави -1, с. Заріччя – 1, с. Битків – 1), 12 – негативних та 70 проб

...
02.04.20

Центр надання адмінпослуг прийматиме відвідувачів при обов’язковій наявності рукавичок та маски

З метою запобігання занесенню і поширенню випадків гострої распіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCO центр надання адміністративних послуг звертає увагу мешканців Надвірнянського району, що документи для призначення державних соціальних допомог, житлових субсидій, пільг, тощо можна подати за місцем проживання уповноваженим працівникам сільських селищних рад та мешканцям м. Надвірна в центр надання адміністративних послуг, або направити поштовим зв’язком в управління

...
02.04.20

Граничні ціни на окремі товари, ліміти для ФОП та обмеження банкам ставок по кредитах

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 540-IX, який парламент ухвалив 30 березня 2020 року.
Документом передбачені додаткові соціальні та економічні гарантії для підтримки громадян і бізнесу в умовах протидії поширенню коронавірусу в Україні. Закон, зокрема, передбачає доплату в

...
02.04.20

БУДЕ ЗАБОРОНЕНО: В громадських місцях без маски, переміщення більше двох осіб і дітям до 16 років

Для попередження розповсюдження коронавірусної хвороби Уряд планує запровадити більш жорсткі заходи безпеки на період карантину – до 24 квітня 2020 року. Відповідні зміни з одноденним доопрацюванням запропоновано до постанови №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» на засіданні Кабінету Міністрів. Постанову буде викладено в новій редакції.
Зважаючи на щоденне зростання кількості хворих на

...
01.04.20

Надвірнянці лідирують по захворюванню на коронавірус

Оперативна інформація щодо стану захворюваності на COVID-19 в Надвірнянському районі (станом на 11:00, 1 квітня):

За даними КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня» Надвірнянської районної ради з 12.03.2020р. на території Надвірнянського району зареєстровано 60 осіб з підозрою на випадок гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19. У всіх осіб відібрано проби та відправлено на лабораторне дослідження.
Станом на 01.04.2020р. отримано 23 результати,

...
31.03.20

Сергій Ємельянчук: в медичному закладі перебуває 37 хворих з підозрою на COVID-19

Керівник НКП «Центральна районна лікарня» Сергій Ємельянчук вчора на черговому засіданні районного штабу протидії епідемії коронавірусу COVID-19 проінформував присутніх що на разі в медичному закладі перебуває 177 хворих з захворюваннями дихальних шляхів, з них результати 37 хворих з підозрою на COVID-19 відправлено на експертизу. Також було проведено експрес-тестування медичних працівників, які працювали з хворими.
28 березня вийшов наказ МОЗ про новий алгоритм дій медичних

...
31.03.20

Надвірнянський центр зайнятості працюватиме в телекомунікаційному режимі

З метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 та з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації на території району, Надвірнянська районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості організовує свою роботу згідно прийнятих рішень Уряду, рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я та наказу Державного центру зайнятості №21 від 17.03.2020 «Про тимчасовий порядок дій на період карантину», а саме:
прийом документів, що фіксують

...
31.03.20

Надвірнянська ЦРЛ в переліку лікарень першої хвилі для госпіталізації пацієнтів з COVID-19

МОЗ передбачено 240 медичних закладів на всій території України для госпіталізації для пацієнтів, стан яких погіршується. Вибір цих лікарень є спільною позицією голів обласних державних адміністрацій, МОЗ та НСЗУ. Пріоритетним критерієм вибору визначено безпеку пацієнтів. Госпіталізовані з COVID-19 мають отримувати всі необхідні медичні послуги без необхідності переведення до іншої лікарні при погіршенні стану, а ті пацієнти, які потрапили до лікарні через інші захворювання, не

...
31.03.20

Районний штаб передбачає переобладнання будинків культури та шкільних спортзалів у лікувальні заклади

30 березня під головуванням голови районної державної адміністрації Володимира Паська відбулось засідання районного штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.
Присутні розглянули питання про аналіз епідемічної ситуації на території району, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби. За підсумками засідання, було дано доручення кожному з членів штабу згідно напрямків

...
30.03.20

На Надвірнянщині COVID-19 виявили в жителів Надвірної, Биткова, Заріччя та Білих Ослав

Станом на ранок 30 березня в Івано-Франківській області коронавірусну інфекцію СOVID-19 діагностовано у 41 мешканця області. Про це повідомила заступниця голови ІФ ОДА Марія Савка. Вона також назвала всі населені пункти, де зареєстровані хворі на СOVID-19:
Івано-Франківськ – 16 випадків.
Тлумацький район:
Королівка – 1
Тисменицький район:
Тисмениця – 1
Липівка – 1
Чукалівка – 2
Загвіздя – 3...

30.03.20

Пекарський закликає підприємців Надвірної під час каратнину бути людяними та совісними

Після запровадження карантину в Україні спостерігається різке підвищення цін на продукти харчування, зокрема, ті, які входять до мінімального споживчого кошику, товари медичного спрямування та інші товари першої необхідності. І це тоді, коли значна частина громадян залишилась сьогодні без заробітку.
В час, коли ми маємо об’єднати всі свої зусилля заради боротьби з поширенням інфекції і підтримати та допомогти найбільш вразливим верствам населення, деякі недобросовісні суб’єкти

...
30.03.20

Іван Гурмак закликає керівників працюючих установ та підприємств долучатись у боротьбі з пандемією

З метою оперативного вирішення питань щодо забезпечення протиепідемічних заходів з протидії поширення COVID-19 Надвірнянська районна рада 17 березня вже виділила додатково 500 тис. гривень.
З ініціативи голови районної ради Івана Гурмака та згодою працівників виконавчого апарату районної ради для придбання медикаментів та засобів індивідуального захисту для боротьби з поширенням епідемії коронавірусу в нашому районі, одноденну заробітну плату виконавчого апарату перерахують на

...
30.03.20

За медичною допомогою з підозрою на коронавірус звернулися 36 осіб

В райдержадміністрації відбулось засідання районного Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, яка виникла внаслідок розповсюдження територією району гострої респіраторної хвороби COVID – 19. Засідання очолив голова Надвірнянської РДА Володимир Пасько.
Керівником робіт із ліквідації надзвичайної ситуації затверджено заступника голови Надвірнянської РДА Ярослава Гундяка.
«Надзвичайна ситуація дозволяє залучати усі необхідні ресурси, в тому числі фінансові, людські, для протидії та

...
27.03.20

Стан чоловіка, жінка якого померла і мала коронавірус, важкий

Головний санітарний лікар області Руслан Савчук сьогодні на брифінгу в Івано-Франківській ОДА проінформував, що стан чоловіка, жінка якого померла і мала коронавірус, важкий, але він стабільний. Як інформувала Надвірнянська правда в мікрорайоні Ломоносова в Надвірній цього тижня поховали жінку, яка померла від пневмонії в Надвірнянській ЦРЛ. За словами заступника керівника надвірнянської лікарні Івана Меланюка за попередньою інформацією з Івано-Франківська результат аналізу на підозру

...
27.03.20

В відділеннях Надвірнянської ЦРЛ перебуває 150 хворих з ознаками пневмонії

26 березня відбулось засідання районного штабу протидії епідемії коронавірусу COVID-19. Участь в ньому взяв голова районної ради Іван Гурмак.
За інформацією начальника Надвірнянської міськрайонної філії Державної установи “Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України Оксани Жеревчук щодо епідеміологічної ситуації в районі на Надвірнянщині зареєстровано один випадок захворювання COVID-19. Контактне коло осіб визначене – 16 осіб, аналізи яких відправлено на експертизу....

26.03.20

Надвірнянським медикам доставили експрес-тести на коронавірус (фото)

Вчора ввечері в супроводі народного депутата України Зіновія Андрійовича було доставлено до Надвірнянської центральної районної лікарні першу партію медичних засобів для боротьби з поширенням COVID-19.  Керівники КП "Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги" Сергій Ємельянчук та Іван Меланюк прийняли довгоочікувані та життєнеобхідні медичні засоби.

...
25.03.20

КАБМІН ПРОДОВЖИВ КАРАНТИН ДО 24 КВІТНЯ І ВВІВ НАДЗВИЧАЙНУ СИТУАЦІЮ

Кабінет міністрів продовжив карантин до 24 квітня та запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території країни. Режим надзвичайної ситуації запроваджений по всій території України на 30 днів. У режим надзвичайної ситуації переведена Єдина державна система цивільного захисту. Відповідно, всі карантинні обмеження також подовжені на 30 днів до 24 квітня.

Рішення уряду передбачає

...
24.03.20

Комунальники проводять дезінфекцію під'їздів багатоквартирних будинків (фото)

З метою запобігання виникненню і поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19) на території Надвірної працівниками КП «Надвірнянський житловик» щодня проводять протиепідемічні заходи, серед яких - дезінфекція під’їздів багатоквартирних будинків нашого міста. Комунальним підприємством було придбано спеціальні розпилювачі, за допомогою яких працівники в кожному мікрорайоні Надвірної здійснюють обробку сходових кліток, вхідних дверей, поручнів в

...
21.03.20

СИТУАЦІЯ УСКЛАДНЮЄТЬСЯ: В РДА ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВІДПОВІДНИХ КОМІСІЙ (ВІДЕО)

21 березня 2020 року під головуванням голови Надвірнянської районної державної адміністрації Володимира Паська відбулося позачергове спільне засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та державної надзвичайної протиепідемічної комісії.
Участь у роботі засідання взяли народний депутат України Зіновій Андрійович, голова районної ради Іван Гурмак та члени комісії.

...
21.03.20

ДВОЄ ОСІБ ГОСПІТАЛІЗУВАЛИ ДО НАДВІРНЯНСЬКОЇ ЛІКАРНІ З ПІДОЗРОЮ НА КОРОНАВІРУС

Як стало відомо з позачергового засідання комісії з питань техногенн-екологічної безпеки двоє осіб з Білих Ослав Надвірнянського району, які прибули з Чехії, сьогодні госпіталізували до інфекційного відділення надвірнянської лікарні з підозрою на коронавірус. Івано-франківська обласна інфекційна лікарня через заповненість вже не може приймати хворих. За словами керівника КП "Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги" Сергія Ємельянчука обласна інфекційна лікарня

...
21.03.20

Медикам закупили засоби захисту, проте деякі з них скаржаться що цього недостатньо (фото)

20.03.2020 р. Центр ПМД та Надвірнянська ЦРЛ згідно до виділених районною державною адміністрацією з резервного фонду бюджету району коштів, отримали частину замовлених засобів індивідуального захисту працівників, а саме одноразові маски. Так як робота продовжується і у вихідні дні, працює черговий кабінет в суботу та неділю, лікарі та медичні сестри почуватимуться значно захищенішими, - інформує КП "Надвірнянський ННЦПМД.
Також очікуються планується закупівля інші захисних засобів,

...
21.03.20

Напружені будні надвірнянських медиків в умовах пандемії (фото)

Ранок 20 березня 2020 року, розпочався дещо напружено. Розуміємо, що робота продовжується, навантаження збільшується. З лікарями - терапевтами та сімейними лікарями проведено черговий інструктаж щодо подальшої тактики, розподілу потоків пацієнтів. Всі пацієнти з гарячкою відокремлено приймаються лікарями в приміщенні кабінету інфекційних захворювань. Розподіл пацієнтів відбувається в холі районної поліклініки, де виставлено медичний пост. Пацієнти в приміщення лікувального закладу заходять

...
Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Квітень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3