Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в

Українська правда

Надвірнянській команді з баскетболу місто вручило форму

Враховуючи те, що спорт і фізична культура  складають основу здорового способу життя населення, щороку Надвірнянська міська рада, в особі керівництва та депутатського корпусу, затверджує міську Програму розвитку фізичної культури і спорту. ЇЇ основна мета –  реалізація першочергових і перспективних заходів, спрямованих на створення належних умов для підвищення ефективного розвитку фізкультури і спорту на території Надвірнянської міської ради, які стануть основою поліпшення здорового способу життя та рухової активності кожної людини, створення необхідних соціально – економічних, нормативно – правових, організаційно – технічних умов та здійснення заходів для розвитку фізичної культури і спорту.  Даною Програмою спрямовуються кошти на покращення спортивної інфраструктури міста, фінансову підтримку спортивних команд, матеріальне забезпечення їхньої участі в змаганнях тощо.

Так, в рамках Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2019 рік було придбано 11 комплектів форми для баскетболістів. І сьогодні міський голова Зіновій Андрійович вручив нову форму гравцям баскетбольної команди «Горяни» та представникам ГО «Надвірна-Баскетбол». Гравці БК «Горяни», серед яких надвірнянці Дмитро Лісничук, Іван Онуфрак, Андрій Бойчук, Володимир та Ростислав Андрусяк, Олег Стасишин, Іван Алєксанов, Тарас і Богдан Цюпило,   вже кілька років поспіль захищають  честь нашого міста на різноманітних змаганнях і неодноразово здобували звання Чемпіонів області.

Міський голова наголосив, що Надвірна завжди славилась своїми спортивними традиціями і за останні роки стала справжнім спортивним центром Прикарпаття, що стало завдяки молодим і талановитим спортсменам, які докладають усіх зусиль для уславлення доброго імені нашого міста на різноманітних спортивних аренах. Надвірнянська міська рада завжди радо допомагає  нашим спортсменам і сприяє популяризації різних видів спорту. Міський голова побажав баскетболістам успіхів і перемог. В свою чергу, гравці БК висловили щиру подяку міському голові і депутатському корпусу за матеріальну підтримку їхньої команди.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні коментарі

Фіртка

Червень 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30