Українська правда

ДСЮШ

Розіграш кубка з міні-футболу "Багряна осінь" (фото)

Як і завжди в осінній період районна федерація міні-футболу сумісно з Надвірнянською міською радою проводить розіграш кубка «Багряна осінь» серед дитячих команд Надвірнянщини. Цього року до проведення змагань долучились як політичні партії, так і громадські організації нашого району.

Перед початком змагань, які цього разу були проведені на штучному майданчику спорткомплексу ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття», координатор змагань – Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович представив команди-учасниці – надвірнянський «Олімп» захищав кольори партії «Народний контроль», гравці пнівської «Скелі» представляли Спілку учасників АТО, команда «Торнадо» з Надвірної грала за ПП «Укроп», надвірнянська «Говерла» представляла громадську організацію «Прикарпатський військово-спортивний ліцей» та команда ФК «Ланчин» захищала кольори ПП «Солідарність». Було вирішено проводити змагання за коловою системою, а переможець змагань визначався за найбільшою кількістю набраних очок.

Після перших проведених ігор визначились основні претенденти на перемогу у змаганнях – це дві надвірнянські команди «Олімп» та «Говерла», а конкуренцію їм склала потужна ланчинська команда. Спочатку між собою зустрілись надвірнянці – захоплююча гра, безліч небезпечних моментів, відмінна гра воротарів, а голів обмаль – нічия 1:1, яка не влаштовує обидві команди, зате на руку ланчинцям.

У наступній грі ланчинська команда зустрічалася з «Говерлою» – досить швидко «Говерла» вже передувала з рахунком 2:0, але після перерви на табло горіли дві «двійки» – нічия 2:2, а грати менше двох хвилин. І саме у цей момент дуже вдалу комбінацію розіграли юні «говерляни» і Андрій Коваль забиває переможний гол – 3:2 на користь «Говерли».

Вирішальною грою у розподіленні призових місць стала гра між надвірнянським «Олімпом» та ФК «Ланчин». Для того, щоб здобути кубок у турнірі, «Олімп» мав перемагати з різницею у три м’ячі, а ланчинській команді перемога дозволяла здобути максимум друге місце. Отже, більше мотивації мали гравці «Олімпа», але ослаблені втратою двох ведучих гравців, надвірнянці не зуміли протиставити суперникам гідного опору – в результаті поразка з рахунком 2:4 і «Олімп» тільки третій.

Після закінчення останньої гри турніру, в якій «Говерла» більш, ніж переконливо зуміла переграти пнівську «Скелю», відбулось нагородження команд-призерів, яке проводили Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, депутат міської ради Василь Кузюк, директор спорткомплексу ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» депутат міської ради Тарас Вінтоняк, заступник голови спілки учасників АТО Юрій Остапчук та голова районної федерації міні-футболу Віктор Татаренко.

За участь у фінальній частині змагань грамотами нагородили команди «Скеля» с.Пнів та «Торнадо» м.Надвірна. Бронзові медалі та дипломи вручили гравцям надвірнянського «Олімпу» (капітан Михайло Сова), срібні медалі та дипломи отримали футболісти ФК «Ланчин» (капітан Роман Гуйманюк), а всі головні призи дісталися гравцям надвірнянської «Говерли» (капітан Тарас Воєвода). Як і завжди були визначені кращі гравці турніру  – воротар Артем Пилка (ФК «Ланчин»), захисник Тарас Воєвода («Говерла»), нападник Іван Яновський (ФК «Ланчин»), самий технічний гравець Олег Рубінський («Олімп») та кращий гравець турніру Андрій Коваль («Олімп»). Всі ці гравці були відзначені пам’ятними призами та відповідними дипломами від Надвірнянської міської ради.

Окрім цього, з ініціативи Василя Кузюка були визначені кращі гравці команд-призерів цього турніру. Ними стали: «Говерла» – Мирослав Іванців, ФК «Ланчин» – Роман Гуйманюк та «Олімп» – Володимир Дем’янчук. Вони також були нагороджені спеціальними призами та дипломами.

Після нагородження своїми думками з нами поділилися:

Зіновій Андрійович: «Дуже добре організоване футбольне дійство, належний рівень підготовки команд-учасниць, непередбачуваність у кожній грі – самі ці фактор визначили рівень даного турніру. Надіюсь, що у наступному році кількість команд збільшиться, і це додасть додаткової інтриги при визначенні переможця змагань. Сподіваюсь, що учасники задоволені здобутими місцями, адже перемогли сильніші».

Василь Кузюк: «Дані змагання були заплановані ще у минулому році, завчасно були повідомлені і запрошені практично всі політичні сили Надвірнянського району, але не все вийшло так, як хотілось. Приємно здивований вагомою підтримкою заступника голови РДА Богдана Зеленчука, який у короткі терміни зумів організувати досить потужну команду з Ланчина, яка гідно представила партію «Солідарність». На черзі наступні змагання – розіграш кубка «Козацька слава» до Дня українського козацтва, який пройде 14 жовтня на цьому майданчику, а за тим буде проведено відкриту першість м.Надвірна».

Тарас Вінтоняк: «Цього разу команда, яка представляла партію «Укроп», не потрапила у призову трійку, але ми зробимо належні висновки, підсилимо команду і обов’язково поборемось за перемогу. Сама ідея проведення таких змагань є позитивною, достойні команди, чисто спортивний принцип у змаганнях. Я вважаю, що є перспектива проводити подібні змагання щорічно. Зі свого боку надам всебічну підтримку при проведенні подібних змагань».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка