Українська правда

ДСЮШ

Турнір з міні-футболу на кубок "Надії" (фото)

Минулого тижня на стадіоні «Нафтовик» завершився розіграш кубка «Надії» з міні-футболу серед дитячих команд. Ці змагання вже традиційно були присвячені Міжнародному Дню захисту дітей та були організовані і проведені районною федерацією міні-футболу (голова Віктор Татаренко) та Надвірнянською  міською радою (міський голова Зіновій Андрійович).

Як і завжди у змаганнях взяло участь шість команд, які за жеребкуванням були розподілені на дві групи, де змагалися за коловою системою задля визначення півфіналістів.

У першій групі впевнено виступили надвірнянський «Олімп» та «Лукавець» з Гвозда, які переграли «Лісоруб» з Бистриці з рахунком 3:1 та 3:0 відповідно, а між собою зіграли внічию 0:0.

А у другій групі, де змагалися ФК «Надвірна», «Титан» Надвірна та ФК «Красна» склалася дуже цікава ситуація – кожна команда по одному разу виграла та по одному разу програла і тому довелося рахувати забиті та пропущені голи – і лише один м’яч залишив поза фінальною частиною змагань чи не найсильнішу по складу команду з Красної.

Перед початком півфінальних ігор депутат міської ради Василь Кузюк за дорученням міського голови Зіновія Андрійовича вручив капітанам команд-учасниць новий футбольний м’яч для проведення ігор фінальної частини змагань.

У першій півфінальній грі, де зустрілися дві надвірнянські команди «Титан» та «Олімп» точилася практично рівна боротьба, було багато гострих моментів  у обох команд, але у підсумку 5:3 на користь «Титану» і вони стають першими фіналістами кубка «Надії».

У другому півфіналі гравці ФК «Надвірна» впевнено розібралися зі своїми однолітками з Гвозда з рахунком 3:1 і теж вийшли у фінал.

Після невеликої перерви відбулася гра за третє місце, у якій зустрілися суперники у попередньому етапі «Олімп» та «Лукавець». Але на цей раз боротьби не вийшло, переконлива перемога надвірнянців з рахунком 5:1 і вони посідають призове третє місце.

У фінальній грі теж зустрілися команди, які на відбірковому етапі змагалися в одній групі, і там «Титан» здобув впевнену перемогу з рахунком 4:2. Але у фінальній грі все було навпаки: по два голи забили Владислав Кирлич та Михайло Шевчук, один м’яч на рахунку Мар’яна Блонського – впевнена перемога з рахунком 5:0 і третій рік поспіль кубок «Надії» виграє команда ФК «Надвірна». Слід відзначити, що незважаючи на таку перевагу у рахунку, команди змагалися у рівній боротьбі,численні моменти мали і гравці «Титану», але не змогли їх використати.

Відразу після закінчення фінальної гри відбулося нагородження команд-призерів, яке проводили Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, керуючий справами Надвірнянської міської ради Олег Антонюк, депутат міської ради Василь Кузюк та голова районної федерації міні-футболу Віктор Татаренко.

За зайняте четверте місце грамотами нагородили гравців команди «Лукавець» з Гвозда (капітан Ігор Несторак), бронзові медалі та дипломи вручили гравцям надвірнянського «Олімпа» (капітан Володимир Дем’янчук). Команда-фіналіст «Титан» з Надвірної (капітан Роман Борис) була пошанована срібними медалями та дипломами. А переможцям турніру – команді ФК «Надвірна» (капітан Михайло Шевчук) вручили кубок «Надії», футбольний м’яч, золоті медалі та дипломи переможців.

Як і завжди організатори змагань визначили кращих гравців турніру. Ними стали воротар Олег Дисько («Олімп»), захисник Назар Савчин («Титан»), нападник Іван Кисляк («Лукавець») та кращий гравець турніру Владислав Кирлич (ФК»Надвірна»). Всі вони були нагороджені пам’ятними призами та дипломами.

У своїй заключній промові Зіновій Андрійович наголосив на тому, що ці змагання не останні, які будуть проведені за участю Надвірнянської міської ради. На черзі турнір до Дня Незалежності України та кубок «Карпатська осінь» до святкування Дня міста Надвірна. А пізніше будуть проведені ще декілька змагань: це кубок «Козацька слава» до Дня Українського козацтва та кубок «Багряна осінь».

Депутат міської ради Василь Кузюк у своєму виступі подякував гравцям за участь у турнірі, побажав їм успіхів у наступних змаганнях та запросив присутніх позмагатися у відбіркових змагання кубка «Карпатські зорі »пам’яті футболіста та дитячого тренера Володимира Перегінчука, які будуть проведені у середині червня в зв’язку з реконструкцією штучного майданчика стадіону «Нафтовик».

 

                                                           Прес-служба районної

                                                          федерації міні-футболу

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка