Українська правда

Відбулась велопроща до с.Погоня (фото)

Останніми роками в м.Надвірна активно діє та розвивається велосипедний рух, в якому беруть участь десятки активних надвірнянців, які надають перевагу здоровому способу життя та екологічно чистому та безпечному виду транспорту. Вже стало доброю традицією в місті Надвірна проводити різноманітні велосипедні акції, зокрема велосипедні прощі, головна мета яких не тільки пропаганда здорового способу життя, а й духовне збагачення.

В неділю, 2 квітня, за ініціативи міського голови Зіновія Андрійовича та директора Надвірнянського туристично-інформаційного центру Володимира Гринішака відбулась чергова велосипедна проща до с.Погоня Тисменицького району. Як зазначили організатори акції, у важкий час українці завжди зверталися у молитві до Бога і сьогодні найбільше, чого потребує наша держава – це молитовна підтримка.  Кожного дня, кожної години ми повинні просити миру та спокою на нашій українській землі. Метою цьогорічної велопрощі була молитва за добробут України, за життя та здоров’я наших бійців, які на передовій захищають територіальну цілісність і свободу нашої держави.

До велосипедної прощі долучились 20 велосипедистів, серед яких були постійні учасники подібних акцій, зокрема найактивніші: Зіновій Андрійович, Володимир Гринішак, Михайло Григораш, Андрій Зеленчук, Оксана Ціховська, Андрій Яновський та інші  учасники клубу «Срібний ніпель». Проте були й ті, хто вперше вирішив випробувати свої фізичні і духовні сили. Варто зазначити, що складний 82-кілометровий маршрут подолали наймолодший учасник велосипедної прощі Ілля, якому 9 років, а також найдосвідченіший постійний учасник велопрощ  73-х річний надвірнянець – пан Михайло Григораш.

Велосипедисти з Надвірної, прибувши в с.Погоня прийняли Святе Причастя в Соборі Погінської Богородиці та помолилися за наших захисників на сході України, за добробут, мир та спокій в державі.

Учасники-велосипедисти велопрощу присвятили всім патріотам, які сьогодні стоять на захисті незалежності України.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка