Українська правда

ДСЮШ

Пляжний волейбол, як один з видів дозвілля молоді району (фото)

31 березня 2017 року в кабінеті голови районної ради Івана Гурмака відбулась нарада щодо розвитку спортивної інфраструктури Надвірнянщини, а саме створення необхідних умов для пляжного волейболу в міській зоні відпочинку ім.. Назарія Яремчука в м.Надвірна.

 


В нараді взяли участь заступник голови районної ради Ігор Писклинець, міський голова Зіновій Андрійович, заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, голова районної Федерації пляжного волейболу Олег Ружило, заступник голови районної Федерації пляжного волейболу Ігор Середюк та голова районної Федерації волейболу Богдан Молодій.

Учасники зустрічі обговорили проблемні питання розвитку пляжного волейболу на Надвірнянщини та шляхи їх усунення. Насамперед для облаштування спортивного майданчика визначили першочергові кроки. Варто зазначити, що з районного бюджету на підтриму Федерації пляжного футболу виділено кошти в сумі 20 тис. гривень.

«Активний літній відпочинок молодь району здебільшого проводить в зоні відпочинку ім.Назарія Яремчука. Тому спільними зусиллями влади району та міста потрібно створити відповідні умови для розвитку такого виду спорту, як пляжний волейбол, і тим самим урізноманітнити здорове дозвілля нашої молоді» - відзначив голова районної ради Іван Гурмак.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка